.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


загрузка...

 
��������...
План-конспект уроку на тему "Текстовий та графічний редактор" 


План-конспект уроку на тему "Текстовий та графічний редактор"

Тема: Текстовий та графічний редактор.

Мета уроку: Перевірити в учнів рівень засвоєння знань, умінь і навичок по темах: “Текстовий редактор” та “Графічний редактор”; розвинути наполегливість, акуратність; розвинути логічне мислення і виховати любов до науки/
Обладнання уроку: Комп’ютер, програмні продукти Word і Paint, конспект уроку, карточки з індивідуальними завданнями (рисунки).

Тип уроку: контроль та корегування знань;.
Вид уроку: фронтальне та індивідуальне розв’язання вправ.
Тривалість: 45 хвилин.

 

Планування уроку:
1. Організаційна частина. (     )
2. Фронтальне опитування. (     )
3. Виконання індивідуальних завдань. (     )
Хід уроку
І. Організаційна частина.
Заходжу в клас, вітаюся з учнями та перевіряю присутніх і їх готовність до уроку.

ІІ. Фронтальне опитування.
На попередніх уроках ми вивчали “Текстовий та графічний редактори”. Сьогодні ми проведемо атестацію по даних темах. Спочатку проведемо опитування.
1. Що таке текстовий редактор?
(Текстові редактори (ТР) – програми для підготовки текстових документів.)
2. Як завантажити текстовий редактор?
(Пуск - Програми – Microsoft Word).
3. Як створити новий документ в Word?
(Файл – Создать, або на панелі “Стандартные” також є значок у вигляді нового листа, або Ctrl+ End).
4. Як форматуються абзаци?
(Формат - Абзац).
5. Які засоби має редактор для введення і редагування тексту?
(Введення та редагування тексту можна здійснювати в режимі вставки і заміни)
6. Як викликати текстове меню?
(Потрібно на виділеному фрагменті тексту натиснути праву кнопку миші).
7. Які засоби існують у редакторі для виділення фрагменту?
(Саме найлегше це здійснити за допомогою мишки).
8. Як швидко переміститись на початок (кінець) документу?
(Crtl+Home, Ctrl+End).
9. Як скопіювати фрагмент чи об’єкт?
(Правка / Вырезать, Правка / Копировать або за допомогою контекстного меню).
10. Як знайти і замінити якийсь фрагмент?
(Виконати команду Правка / Найти и заменить).
11. Як здійснити контроль правопису в тексті?
(Виконати команду «Сервис / Параметры / Правописание»).
12. Яку команду слід виконати для запуску редактора Paint?
(Пуск - Програми – Стандартные - Paint).
13. Для чого призначена область малювання?
(Область малювання призначена для створення різноманітних малюнків та зображень).
14. Як помістити малюнок в іншу програму?
(Щоб помістити малюнок в іншу програму потрібно його зберегти. А тоді відкрити потрібну програму і вставити його.)

ІІІ. Виконання індивідуальних завдань.
А зараз ви включайте комп’ютери, будемо проводити індивідуальне завдання.
Потрібно в графічному редакторі Paint створити, за зразком, малюнок. Потім його потрібно вставити в текстовий редактор Word і підписати. Після виконання роботи потрібно мені її показати і зберегти у свою папку.
Зараз я вам роздам завдання, яке потрібно виконати за певний час.
(Роздаю завдання.)

ІV. Підсумок уроку.
Молодці, ви сьогодні дуже добре попрацювали на сьогоднішньому уроці. Ви поводили себе дуже гідно. На наступному уроці ми з вами будемо вивчати нов. У4тему, і тому домашнього завдання я вам задавати не буду.
Урок закінчено.
До побачення.

Search:
загрузка...

взаємозвязок мікро і макро структури уроку

організація управління перевезення

казка про прощання з літом

ігри на уроках образотворчого мистецтва 5-7кл

Соціально-психологічний клімат – це результат сумісної діяльності людей їх міжособистісні відносини

твір-роздум міркування про захист тварин і рослин світу

уявлення про Грицька (Хіба ревуть воли як ясла повні?)

розподільний закон множення

життєвий і творчий шлях Ушинського

типи принципів компьютера



Украинская Баннерная Сеть
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010