.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Виховний захід. Вечір лірики на тему "Поезія кохання" 


Виховний захід. Вечір лірики на тему "Поезія кохання"

Хід заняття
Ведучий. Існує кілька легенд про день Святого Валентина. В одній із них говориться, що Валентин був християнським священиком, який жив у 111 столітті до народження Христа. Він був ув'язнений римською владою за своє вчення, і йому було відрубано голову 14-го лютого. Згідно з легендою, він скоїв диво: зцілив доньку тюремника від сліпоти. Перед стратою він написав їй листа, якого підписав «Від  вашого   Валентина»
Ведучий. В іншій легенді говориться, що самий Валентин писав з тюрми листи до дітей та друзів, яких любив.
Ведучий. Згідно ще з однією легендою, Валентин був італійським єпископом, який жив приблизно у той самий час, тільки ув'язнено його було за те, що він таємно вінчав закоханих, хоч це було заборонено законом Римської імперії. 14 лютого його спалили. З того часу цей день римляни почали відзначати як свято обирання  коханого  чи  коханої.
Ведучий. Є й зовсім інші версії. У деяких джерелах стверджується, що Валентинів день взагалі не має нічого спільного з життям святих!
14 лютого, в перед¬день древнього римського свята Lupercaiia, молоді люди писали імена дівчат на шматочках паперу, ці папірці з іменами вкидали у скриньку, а потім наугад витягуючи такі папірці, ставали кавалерами тих дівчат, імена яких їм достались, або ж мали супроводжувати дівчину на фестиваль Lupercaiia, який уславляв Юнону, богиню жінок і шлюбу, та Пана, бога природи.
Ведучий. Звичай обирати кохану чи коханого у цей день став дуже популярним у середньовічній Європі, а згодом розповсюдився і в британських колоніях.
Ведучий. Не можна не сказати, що одна з легенд святкування дня закоханих 14 лютого говорить про те, що це свято пов'язане з повір'ям сільського населення Європи доби  Середньовіччя  про те, що саме  14 лютого птахи  обирають собі  пару.
Лунає  фрагмент із «Казок Віденського лісу» Й.  Штрауса.
Ведучий. У наш час День Святого Валентина - це День закоханих. В цей день люди в багатьох країнах на різних континентах висловлюють свої почуття любові й прихильності друзям, родичам, коханим. Символом цього дня стали яскраво-червоні серця, купідони, стріли, букети троянд. Звичайно ж, «валентинчики» можна скупити, а можна зробити своїми руками, що завжди приємніше.
Ведучий. Шановні гості, учасники нашої розважальної програми. Дозвольте представити вам членів журі які оцінюватимуть конкурси і визначатимуть переможців.
(представлення журі)
Ведучий. Наш перший конкурс називається «Будь моєю Валентиною або моїм Валентином», що означає: стань моїм другом, стань моєю коханою, коханим, партнером, товаришем. Всі чотири команди представляють по 3 «велентинки». з поба¬жаннями, виготовлені власноруч. Журі оцінює зміст та їхнє естетичне оформлення. Найвища оцінка - 5
балів.
На фоні тихої ліричної музики команди представляють свої «валентинки».
Ведучий. В День закоханих не можна не говорити про любов і кохання, які наповнюють наше життя від самого народження і до самої смерті. Це любов матері до дитини, жінки до чоловіка, дітей до батьків, юнака до дівчини, дівчини до юнака і т. д. Переможцем другого конкурсу «Крилаті вислови про любов» стане той, хто знає найб¬ільше висловів про це почуття, у  цьому конкурсі беруть участь всі  члени команди, які один за одним наводять вислови. Той, хто зробить паузу або задумається з гри вибуває.
Вислови можуть бути такі: «Любов - великий учитель». (Мольєр)
«Любити - означає жити серцем. Любити - значить діяти. Любов - це казна щастя, чим більше вона дає, тим більше отримує. Любов - це теорема, яку треба доводити   все  життя».
«Любовь - это храм для двоих. Любовь - это восхитительный цветок, но требуется отвага, чтобы подойти к  краю пропасти и сорвать его» (Стендаль).
«Той не кохав, хто зразу не закохувався». (Шекспір).
Ведучий. У всі часи поети схилялися перед любов'ю. Ми пропонуємо вашій увазі конкурс «Перли кохання». Ви відчуваєте подих поезій, різних за характером, уподобаннями авторів, гарячу пристрасть, глибокий душевний смуток, іскрометну радість спілкування з коханим, печаль і втрати - все це в поезіях, які декламують нам представники кожної команди. Журі оцінюють цей конкурс від 3 до 7 балів.
(По дві поезії з кожної команди).  
Наприклад:
Розкажу тобі думу таємну.
Дивний здогад лине повік:   
Я залишуся в серці твоєму
На сьогодні, на завтра, навік.
І минатиме час, нанизавши
Сотні вражень, імен і країн, -
На сьогодні, на завтра, назавжди! -
Ти залишишся в серці моїм.
А чому? То чудна теорема,
На яку ти мене прирік.
То все разом, а ти - окремо.
Сьогодні, і завтра, й навік. (Л.  Костенко).
Коли б тобі бажав я сліз і муки,
І  кари найстрашнішої бажав,
Я б не викручував твої тендітні руки
І. в хмурім підземеллі не держав.
Ні, я б не став вогнем тебе палити,
З тобою б розквитався без жалю:
Я б побажав тобі когось отак любити,
Як я тебе люблю.
(В.  Симоненко).
Ведучий. Немає народу, який би не співав про любов. Всі здогадалися, зараз конкурс «Найкраща  пісня для коханої серцю людини».  Найвища оцінка  10 балів.
Звучать пісні.  (По одній пісні від кожної команди).
Після конкурсу слово надається журі.
Ведучий. Наступний конкурс називається «Ти без мене - не ти, я без тебе - не я». Суть цього конкурсу полягає в тому, що ви повинні об'єднати імена в пари, відомі своєю Любов'ю всьому світові. Одержавши конверти, за одну хвилину маєте скласти із карток, де написано  імена,  всесвітньо відомої пари.  Найвища оцінка - 5 балів.
Звучить музика. Учасники підбирають імена. (Кожній команді - 5 пар імен). Наприклад: Адам - Єва, Цезар - Клеопатра, Ромео - Джульєтта, Наталка - Пет¬ро, Ретт Батлер - Скарлетт О'Хара, Наполеон - Жозефіна,
О. де Бальзак – Є. Ганська, Леді Діана - Принц Чарльз, О. С. Пушкін –
Н. М. Гончарова, В. Висоцький - М. Владі.
Ведучий. Ми знаємо, що Валентинів день - дуже популярне свято у Великобританії. Більш ніж 19 млн. сентиментальних «валентинок» відсилаються кожного 14 лютого.
Традиційно  на  конвертах  немає  підписів  або  вони  зашифровані,  наприклад:
І    і    Н    Hope    S    Sealed
Т    trust    О    our    W    with
A    and    L    love    A    a
L    love    L    lasts    L    loving
Y    you    A    and    K    kiss
N    never
D    dies
Кожній команді вручається «валентинка» від знаменитих співаків або груп. Ваше завдання - розшифрувати підпис і вказати, хто ж вітає вас.
Ведучий. Ми пропонуємо вам зараз зробити художній переклад любовних послань англійців, можна прозовий чи віршований, близький до оригіналу, або підбирати близький за змістом зразок російської чи української поезії. Цей конкурс оцінюється в 10 балів.
Команди одержують  картки з посланнями.
Наприклад:
February the fourteenth day,
it's Valentine? they say,
і choose you from among the rest
The reason was I loved you best.
Let me call you sweetheart
Гm in love with you
Let me hear you whisper
That you love me too
I am like a cabbage
Divided into two
The leaves I give to others
But the heart I give to you
Sure as the grape grows on the vine,
So sure you are my Valentine.
The rose is red, the violet blue.
Lilies are fair and so are you.
Ведучий.  Останній  конкурс  нашого  свята  -  музично-танцювальний.  Саме  в ньому можна виразити свою вдачу, вроду, характер, любов і прихильність. Прошу представників команд взяти картку, де вказано, який танець вам виконувати. Команди при взаємній згоді можуть обміняти завдання. Найвища оцінка - 10 балів.
Ведучий. Любі  друзі,  наша  програма наближається до  кінця.  Просимо журі підбити  підсумки  і оголосити  команду-переможця.
Нагороджують команду-переможця медалями, «валентинками» та солодкими призами.
Ведучий. Любов - це весна, любов - це натхнення, не ніжність і чистота, священне почуття. То ж бажаємо у День Святого Валентина, в цей неповторний і жаданий день, вам всім чистих рос, пречистої думки, краси і вроди, як квіти у вікнах.
Ведучий. Тому кохайте, оглядайтесь на вулиці, побачивши усміхнену красуню чи чарівного юнака, співайте  пісні,  говоріть частіше комліменти.
Юнак і дівчина співають:
Давайте говорить  друг другу комплименты,
Ведь это  все любви  счастливые моменты,
Давайте будем жить, друг другу потакая,
Тем более что жизнь короткая такая.
Звучить мелодія вальсу.
(Юнак і дівчина співають.)
Oh my good Lord St. Valentine
Thank you a lot for a friend of mine.
I love you great, you love me too
And we are friends, both I and you.
Ведучий.   Любі друзі! Цією мелодією ми раді вітати всіх присутніх у цьому залі. А запросили ми вас взяти участь у розважальній програмі, присвяченій Дню Святого Валентина.

Search:
????????...

Сценарії виховних заходів до дня Українського козацтва

план-конспект виховного заходу до дня вчителя

чим відрізняється зберігання інформації на зовнішніх носіях від зберігання інформації в оперативній пам*яті комп*ютера?

матеріальна культура значення для людини

Нерівномірний рух. Прискорення

скачать пісню про мого сіда

історія написання Не судилося М.Старицький

історія написання Не судилося М.Старицький

історія написання Не судилося М.Старицький

чим відрізняється зберігання інформації на зовнішніх носіях від зберігання інформації в оперативній пам*яті комп*ютера??????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010
��������...