.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Виховний захід на тему "Мистецтво жити гідно"(10 клас) 


Виховний захід на тему "Мистецтво жити гідно"(10 клас)

Класний керівник. З питання « Як жити, щоб залишитись людиною, як зберегти в собі людські якості попри соціальні бурі, попри смерть?» починалась філософія і цим запитанням до цього часу вступає в доросле життя кожна людина. По – різному люди сприймають межу між добром і злом. Недарма іспанський  класик Мігель де Унамуно говорив: «Всякий живой человек носит в себе семь добродетелей и семь  противоположных им смертных грехов: он высокомерен и робок, скуп и щедр, ленив и прилежен, гневен и терпелив. И он может извлечь из себя самого ровным образом тирана и раба, преступника и святого, Каина и Авеля».
2.Обговорення слів іспанського класика.
3.Класний керівник. Характер, звички, поведінка, відносини до людей не даються людині з народження – вони з'являються з роками, поступово, в стихії протистояння добра і зла, в розумінні ролі людського життя в цій вічній боротьбі. Кожна людина повинна навчитися всім своїм життям протистояти силам тьми, пам’ятаючи, що тільки Добро врятує світ.
Ось послухайте легенду.
Було у матері 3 сина. Двоє – діти, як діти, а третій – негідник. І чому він став п’яницею, злодієм ніхто пояснити не міг. Але хоча третій син був поганою людиною, мати любила його більше, ніж інших синів. І цього ніхто зрозуміти не міг.
Після довгої відсутності, негідний син з'явився додому, пиячив, дебоширив і ображав матір. На допомогу матері прийшли сусіди, які наставляли хлопця на вірний шлях. Але він не прислухався до їх слів, а навпаки сказав, що вб'є матір, якщо вони не підуть геть. Ніхто йому не повірив, що можна підняти на рідну людину руку.
І ніхто не пішов. Тоді негідник вбив матір, а щоб уві побачили його силу – виніс серце матері на вулицю. Він так поспішав, що спіткнувся і випустив з рук материнське серце. Воно впало і всі оточуючі почули слова: «Ти не вдарився, синочку? Тобі не боляче?»
4. Обговорення подій та вчинків героїв легенди.
Класний керівник. Отже, життя прожити – не поле перейти. Потрібно жити гідно. Так, щоб про тебе завжди говорили – це справжня  Людина.

Search:
????????...

презентація про Миколу Хвильового

моє ставлення до чіпки

Розповіді наркоманів

твір на тему Культура мови думки почуттів

аналіз розміщення капіталу

презентація про Миколу Хвильового

гобсек жіночі образи

правопис слів з мяким знаком де не пишемо

композиція з квітів та їх захист

дифузія у природі?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010
��������...