.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Виховний захід на тему "Культура поведінки закоханих"(10 клас) 


Виховний захід на тему "Культура поведінки закоханих"(10 клас)

Хід заняття.
Ведучий. Сьогодні ми проведемо гру « Кохання з першого погляду». Зараз зустрінуться три дівчини і три юнака. Звичайно, вони зустрінуться не вперше, тому що вони навчаються в нашому класі і знають одне одного певний період часу.
Ведуча. Але ми надіємось, що сьогоднішня гра у нас пройде цікаво. Ви своєю увагою допоможете нам і учасникам, яких зараз зустрінемо оплесками.
Ведучий. Наші учасниці – Альона завжди бажає бути гарною, найбільше бажання Валі – бути завжди коханою, Яна любить займатися спортом і створювати сучасні танці.
Ведуча. Учасниці представлені, що ж, моя черга познайомити вас з учасниками. Дмитро – любить займатися спортом, Діма – мріє про канікули в Криму, Андрій – захоплюється їздою на мотоциклі і красивими дівчатами.
Ведучий. Тож переходимо до першого конкурсу нашої гри. Зараз ми будемо пропонувати вам випадки з життя, на які будете підбирати відповідь, яка, на ваш погляд, буде найкращою. Відповідають спочатку учасниці, а потім учасники.

Завдання 1.Серед танцю вас залишив партнер.
А) вернетесь і підете на місце.
Б) запросите когось самі на танець.
В) свій варіант.

Завдання 2. Ви йдете дуже швидко шкільним коридором, майже біжите, і хтось вам ставить підніжку. Ви падаєте серед людного коридору.
А)просто встанете і підете.
Б)розберетесь з тим, хто це зробив.
В)свій варіант.

Завдання 3. Ви пообіцяли коханій людині прийти на побачення, але в силу певних обставин ви не можете здійснити своєї обіцянки.
А)вибачитесь і попередите про свою відсутність.
Б)промовчите або передасте вибачення знайомим.
В) свій варіант.

Якщо у когось виникли запитання до учасників ви можете їх задати, звернувшись по імені.

Ведуча. А зараз я вам хотіла б дати досить складний випадок. з якого ви всі маєте знайти вихід. Можливо, у когось в житті й були такі випадки, ви можете просто сказати, як би ви вчинили в такій ситуації.
Уявіть собі, що ви розмовляєте з близькою вам людиною і розумієте, що розмова з нею вас вже не цікавить, що всі ваші думки і ваше серце належать іншій людині.
Відповіді учасників.
Ведучий. Дякуємо за ваші відповіді та вашу відвертість. Наступним є конкурс «Запитання – відповідь».Учасники задаватимуть запитання, які їх цікавлять у наших учасниць, а потім самі також відповідатимуть на них. У кожного учасника є тільки 2 запитання.
Ведуча. Дякуємо. А зараз відпочинок – танцювальний конкурс. Учасникам потрібно запросити до танцю одну із учасниць за іменем у картці, яку ви самі ж і виберете.
Ведучий. Нарешті ми підійшли до останнього вирішального конкурсу. Всі учасники нашої гри за 5 хвилин повинні скласти і записати власні поради закоханим щодо їхньої культури поведінки. Всі присутні можуть додати свої поради.
Ведуча. Дякуємо всім, хто прийняв участь у цьому конкурсі та дякуємо за корисні і цікаві поради. І найвирішальніший етап нашої гри – дізнатись імена ідеальної пари. За вашим таємним голосуванням – ідеальною парою стали Альона та Андрій. Просимо переможців підійти за скромними призами. А тепер під ваші оплески решта учасників отримують також  символічні призи.
Ведучий. Дякуємо нашим учасникам за цікаву гру. Ваші всі поради ми обов’язково використаємо і виготовимо пам’ятку для закоханих. Усім бажаю вірного і чистого кохання, завжди відчувати себе коханим і дарувати у відповідь свої щирі почуття. До побачення.

Search:
????????...

оповідання "собор у журбі"

споживчі цінності

скачати шаблони розклад уроків

клятва вихователя

характеристика Чіпки

проблема вибору життєвого шляху героями роману хіба ревуть воли як ясла повні

Хронологічна таблиця Вольтера

на урок вірши про океан

презентація класу

Чіпка вареник,борець за справедливість чи злочинність?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010
��������...