.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Виховний захід на тему "Чи нормально дружити через Інтернет"(8 клас) 


Виховний захід на тему "Чи нормально дружити через Інтернет"(8 клас)

Вчитель: як тобі найбільше подобається спілкуватися?

а – особисто

б – по телефону

в – через Інтернет

Якщо ти відмітив, що тобі найбільше подобаєтться спілкуватись через Інтернет, ти не один такий. Багато молодих людей шукають друзів у Неті. Так можна знайомитись із людьми з різних куточків землі. Тут ти можеш моделювати свій образ. А в особистому спілкуванні якщо ти не подобаєшся людині, то не подобаєшся – з цим нічого не зробиш.

Безперечно, декому дружба онлайн подобається більше. Тільки в Інтернеті ти можеш почуватись так впевнено. Віртуальне спілкування дає можливість сором’язливій людині обдумувати, що вона хоче сказати.

Але спілкування в Неті приховує і небезпеку, яку було б нерозумно ігнорувати. Хіба ти став би ходити по небезпечних вулицях із зав’заними очима? Чи варто так бродити по Інтернеті?

Чому небезпечно шукати друзів онлайн? Дуже легко наштовхнутися на сумнівних особистостей і вже за кілька хвилин на тебе посипляться різні непристойності. А чи відомо тобі, що варто лише повідомити в Інтернеті особисті дані, наприклад, прізвище, номер телефону і зловмисник зможе тебе знайти.

Засоби безпеки

Звичайно, спілкування через Інтернет може бути цілком доречним. Багато людей, в тому числі і дорослі, таким способом підтримують зв’ язок із друзями . Якщо це відноситься і до тебе, то слід дотримуватись деяких правил безпеки. Яких?Правила безпеки

·                    Слідкуй, скільки часу йде на переписку, і не дозволяй щоб вона відволікала тебе від важливіших справ, наприклад від сну.

·                    Спілкуйся тільки тоді, коли знаєш людину особисто, або можеш перевірити, з ким переписуєшся. Розбещені люди бродять Інтернетом, шукаючи довірлиих підлітків, щоб використати їх для своїх цілей.

·                    Будь обачним при ділових операцій. Особливо обережним треба бути, коли повідомляєш особисті дані. Інакше можна стати жертвою шахрайства або ще чогось гіршого.

·                    Як і при особистому спілкуванні, припини розмову, якщо вона прямує не туди.

План дій

·                    Я хочу обмежити час в Інтернеті до ....в тиждень, і для цього я....

·                    Якщо через Інтернет зі мною почне спілкуватися незнайома людина, я....

·                    Питання, які я хочу поставити батькам: …

Search:
????????...

вигукова гіпотеза

Картинки з твору Кайдашева сімя

міщанин шляхтич повністю

вигукова гіпотеза

Що таке державна територiя

Риси характеру Чіпка Варениченко

Реферат на тему електро-статичні прилади

система образов життя- це сон

Старицький Не судилось Скорочено

Хіба ревуть повністю?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010
��������...