.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Виховний захід на тему "Не потрап у тенета"(7 клас) 


Виховний захід на тему "Не потрап у тенета"(7 клас)

Питання до гри.
I блок питань:
1.Під час кампанії боротьби з палінням канадські прихильники здорового
способу життя спорудили перед будівлею Парламенту в Оттаві...Що?
(Могилу невідомого курця)
2.Сьогодні в містах на рекламних щитах і на телевізійних екранах, на жаль, з’явилося багато реклами тютюнових виробів. Але якщо ви були уважними, то не могли не помітити, що ніде не з’являється зображення людини, яка палить. Чому?(Психологи з’ясували, що дим, навіть на зображенні, викликає у людей негативні емоції)
3.Що мав на увазі Бернард Шоу, коли говорив: «В кишені у мого приятеля бікфордів шнур, на одному кінці якого вогонь, а іншому – дурень».(Це цигарка).
4.Тим, хто хоче позбавитись звички палити,німецькі наркологи наполегливо радять якомога більше їсти... Чого?(Баклажанів,картоплі,помідорів та кольорової капусти. З’ясувалось,що в цих овочах також присутній нікотин. При тому, в концентраціях в цілому достатніх, щоб пом’якшити синдром абстиненції (ломки) не гірше нікотинових пластирів, що використовуються саме для цього).
Додаткові відомості
Американські вчені з Мічиганського університету підрахували, що організм отримує з їжею 1 мікрограм нікотину, якщо з’їсти: 240 грам червоних помідор, 140 грам картоплі, 10 грам баклажанів. Але в порівнянні з кількістю нікотину всього лише в одній цигарці, це досить незначна доза, частина якої втрачається під час приготування овочів.
5.Відомо, що тютюн до Європи завезли моряки Колумба. Але спочатку його вирощували... Для чого?(Тютюн вирощували, як декоративну рослину, а потім використовували як лікарський засіб від головного болю).
6.Вже у середньовіччі зрозуміли, що нікотин негативно впливає на людину. І, звичайно, почали карати за його вживання. Як же карали за вживання тютюну в середньовічній Англії. (Курцям відсікали голови і виставляли на площі з люлькою у роті).


ІІ блок питань
1.    Досить часто у відповідь на запитання: „Що ти пив?”, яке ми вимушені ставити підліткам на дискотеці, чуєш : ”Та просто вино”. А чи відомо вам, що ще у стародавньому Римі вино пили лише розбавленим. А от не розбавлене вино давали ... Кому?(Рабам, а потім показували їх молодим патриціям).
2.    Чи відомо вам, що горілка не є традиційно російським напоєм? Цей напій був завезений до Росії 500 років тому і мав міцність 14%. Хто привіз цей напій? (Генуезці)
3.    На жаль, привід випити у п’яниць знаходиться завжди. А ось у дохристиянській Русі алкогольні напої вживали тільки у трьох випадках. У яких? (На похоронах, при народженні дитини, та з приводу перемоги над ворогом).
4.    У Франції в часи В. Гюго вельможну особу, яка проїзджала через місто , пригощали вином з чотирьох бокалів. В одному із них було „свиняче вино”. В якому? (У четвертому. Тому, що після трьох випитих бокалів людина стає схожою на свиню).
5.    Чистий спирт почали отримувати вперше у 5-7 ст. нашої ери араби і називали його „аль – коголь”. Що означає це слово? (Одурманюючий).
6.    В 13 столітті арабський філософ Абуль-Фарадж наочно зобразив 4 ступені сп’яніння, використавши порівняння з тваринами. Яку ступінь сп’яніння і з якою твариною він асоціював? (І ступінь з павичем, тому що її рухи плавні та величаві, ІІ – з мавпою, бо починає з усіма жартувати і загравати, ІІІ – з левом, тому що людина стає самовпевнена і горда, а ІV – свинею, тому що копирсається у багні.)
ІІІ блок питань
1.    У кожного народу є прислів’я , котрі говорять, що добре, а що погано в житті. Пам’ятайте: „На злодію шапка горить...”. А які за російською приказкою сльози у п’яниці? (У п’яного сльози дешеві).
2.    Прислів’я говорить: „ І той злодій, хто вкрав, і той –хто...”. Хто ж вважається злодієм, згідно цього прислів’я? (І той злодій, хто вкрав, і той –хто знав та змовчав ).
3.    До чого за прислів’ям можуть довести пляшечка та чарочка? (Пляшечка та чарочка доведуть до сумочки ).
4.    Якщо у неділю веселощі, то що за російським прислів’ям відбудеться у понеділок?..  (У неділю веселощі, а у понеділок –  похмілля).
5.    Чому, у відповідності до прислів’я, не доводиться дивуватися? (Не дивуйся, що п’яні побились).
6.    Давні латиняни говорили: „Винне не вино, а ...”. Хто ж винен? (Винне не вино, а той хто його п’є ).

IV блок питань:
1.    „Спершу подивись наліво, а потім ... ”. Куди згідно з новими правилами дорожнього руху доведеться дивитись пішоходам Японії в недалекому майбутньому? (Нові японські  світлофори будуть позначенні червоною лінією, яка йтиме вздовж дороги. Психологи з’ясували, що така червона лінія прямо під ногами, буде більш нездоланною, ніж звичайне світло світлофора).
2.    Скажіть, будь-ласка, чому батьки неповнолітнього Миколи О., учня 7-го класу, звернулися зі скаргою до прокуратури, коли з їх сином трапилася така пригода. По дорозі зі школи Микола бачив, як старшні хлопці щось передавали один одному з балкона першого поверху, тобто він став свідком крадіжки. Микола розповів про цей випадок товаришу, а той – батькам, а останні повідомили міліцію. І ось до школи через кілька днів завітали працівники міліції і попросили Миколу поїхати з ними до райвідділу. Хлопця допитали, потім відпустили додому. Але його батьки звернулися зі скаргою до прокуратури. Чому?(Тому що допит неповнолітнього свідка віком до 14 р., а за розсудом слідчого – до 16 р., проводиться у присутності педагога, при необхідності – лікаря, батьків чи інших представників неповнолітнього).

3.    Комітет у справах молоді, відділи освіти при рай/міськ/виконкомах, кримінальна міліція у справах неповнолітніх, дитячий фонд... Яка ще дитяча установа опікується молоддю, підлітками, особливо тими, у кого є проблема із законом? (Служба у справах неповнолітніх при рай/міськ/виконкомах).
Підбиття підсумків

Search:
????????...

розв язування задач і вправ на множення урок

Шкільний твір Ввічливість по-японськи

Поняття про інфекційний процес

характеристика чипка

в переносному значенні слово орел

Роль персонального компютера в житті людини

презентация Хіба ревуть воли, як ясла повні

діалог на тему розмова по телефону

шкідливі слова

найдавніші памятки культури світу?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010
��������...