.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Виховний захід. Година спілкування на тему "Їх подвиги в пам’яті вічні"(7 клас) 


Виховний захід. Година спілкування на тему "Їх подвиги в пам’яті вічні"(7 клас)

Учитель. На сьогоднішньому уроці ми поговоримо і згадаємо тих людей, які подарували нам таке прекрасне життя, мирне небо над головою, радість і щасливе дитинство.
Народна мудрість свідчить: „Герої живуть доти, доки про них пам’ятають”. Наша з вами головна мета – зберегти в памяті прийдешніх поколінь подвиг нашого народу, наших земляків у роки Другої світової війни.
22 червня 1941р. Фашистська Німеччина напала на СРСР – розпочалась радянсько – німецька війна (1941-1945р.р.),яка увійшла в історію під назвою Велика Вітчизняна війна. На Україну була націлена група армій „Південь” під командуванням фельдмаршала Рундштедта. ЇЇ стратегічним завданням було знищення радянських військ на Правобережній Україні, вихід на р .Дніпро, захоплення плацдармів у районі Києва та підготовки переправи для подальшого просування на схід.
Дослідник. 7 липня 1941 року гітлерівці окупували селище Закупне. Важким був тягар окупації. Гітлерівці примушували безплатно працювати у так званому общинному господарстві з ранку до пізнього вечора.
Тих, хто ухилявся від роботи оголошували саботажником, загрожували розстрілам.
Історик. Після вивезення худоби з колгоспних ферм фашисти почали грабувати селянські господарства – брали все, що потрапляло до рук: корів, свиней, гусей, сало, яйця, одяг.
Дослідник. Справжнім лихом для населення було вивезення до Німеччини. За роки окупації гіркої долі зазнали 117230 жителів області, в тому числі понад 10 із Закупного:
1.    Скоряк Ганна Костянтинівна
2.    Чуба Марія Іванівна
3.    Сокол Оксана
4.    Горбата Марія Іванівна
5.    Батареєва Марія Трохимівна
6.    Серветник Валентина Іванівна
7.    Шатровська Оксана Миколаївна
8.    Починок Надія Григорівна
9.    Попова Євгена Леонтіївна
10.     Лисаківський  Станіслав Вікентійович
11.    Сіцінська Надія Онуфріївна
12.     Товкацька Надія Андріївна
13.     Маламан  Людмила Григорівна
14.     Скульський  Сигизмунд 

Історик. Героїчною сторінкою в історії краю в роки війни став рух Опору.
На території області діяло 5 партизанських з’єднань і 34 партизанських загони. Жителі смт. Закупне стали учасниками партизанського загону ім. Чапаєва, командиром якого був М.Г. Тоскалюк, комісаром – Й.Й. Сирваровський.

Дослідник. Не зважаючи на важкі людські втрати та опір зі сторони окупантів, війська Червоної армії звільняли одне село за іншим, місто за містом.
У березні 1944р. партизанський загін і Чапаєва з’єднався з регулярними військами Червоної армії і брав участь у визволені району та села від німецького – фашистських окупантів. Закупне було визволено підрозділами 10-го Уральського добровольчого танкового корпусу 4-ї танкової армії 1-го українського фронту – 24 березня 1944 року, 25 березня 1944 року було визволено наш район та область, а 26 березня – Камінець-Подільський.
Учитель за визволення Хмельницької області найвищим званням Героя Радянського Союзу були нагороджені 18 чоловік, 15 тис. чоловік орденами і медалями. У ході Великою Вітчизняної Війни зафіксовано 209 подвигів, під час яких воїни закрили своїм тілом амбразуру дзоту. Серед них і 3 уродженці Хмельниччини: Олександр Кіндратович Коробчук з села Ружа Чемеровецького р-ну, уродженець села Зіньки Білогірського р-ну, Володимир Петрович Майборський і Йосип Йосипович Окинський.
Званя Героя Радянського Союзу удостоєні і ще чотири наших земляки – Чемерівчани:
1.    Генерал армії У.Г Павловський – с.Теремківці.
2.    В.П Олійник – с.Вікторівна.
3.    за фарсування Дніпра О.Д Головатюк із с.Красноставці.
В роки Великої Вітчизняної війни віддали своє життя визволяючи свою Батьківщину 42 наших односельчани. Світла їм пам’ять, їх імена викарбувані і на пам’ятному обеліску загиблим воїнам у центрі селища Закупне. За новими даними, в роки війни було знищено 221822 особи цивільного мирного населення: дітей, жінок, людей похилого віку.

Search:
????????...

Закон України “Про вибори народних депутатів України” від 24 вересня 1997. опублікований

Філософські погляди М.Драгоманова

"веселі старти" 1-4 кл сценарії

християнська етика 10 клас

Маритин Боруля характеристика образів

галузинський "педагогіка: теорія та історія"

Урок на тему трудове навчання

реферати ендемічні захворювання людини

розвиток укр драматургии другоi половини XIX ст

порядок створення презинтації?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010
��������...