.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Розпізнавання образів 


Розпізнавання образів
46
Розпізнавання образів
У Основні постановки задачі розпізнавання образів — Розпізнавання образів є однією з найбільш фундаментальних проблем інтелектуальних систем. З іншого боку, задача розпізнавання образів мас величезне практичне значення. Замість терміну розпізнавання| часто використовується інший термін — |класифікація|. Ці два терміни у багатьох випадках розглядаються омоніми» але не є повністю взаємозамінюваними. Кожний з цих термінів має свої сфери застосування, і Інтерпретація обох термінів залежить від специфіки конкретної задачі.
Типові постановки задач класифікації
ідентифікації, яка полягає у^тому, щоб вирізнити певний конкретний об»єкт серед йому подібних_(наприклад, мати серед інших людей свою дружину).
2.Віднесення об»єкту до того чи іншого класу. Це може бути, напр.., задача розпізнання літер або прийняття рішень про наявність дефектів у деякій технічній деталі. Віднесення об»єкта до певного класу відображає найбільш типову проблему класифікації, і коли говорять про розпізнавання образів, найчастіше мають на увазі саме цю проблему.
3. Кластерний аналіз, який полягає в розділенні заданого набору об»єктів на класи – групи об»єктів,схожі між собою за тим чи іншим критерієм. Цю задачу часто називають класифікацією без учителя, оскільки класи апріорно не задані.
Проблеми розпізнавання легко вирішуються людьми, причому робиться це як правило, підсвідомо. Спроби побудувати штучні системи розпізнавання не на стільки переконливі. Основна проблема полягає в тому, що часто неможливо адекватно визначити ознаки, на основі яких слід здійснювати розпізнання. Для задач, для яких такі ознаки вдасться виділити, штучні системи розпізнання набули значного розширення і широко використовуються. Методи розпізнання образів та технічні системи, що реалізують ці методи, широко використовуються на практиці.(технічна діагностика, медична діагностика, розпізнавання літер.)

Search:
????????...

план-конспект урока "Залози внутрішньої секреції"

онищук дидактика скачать

скласти діалог

міщанин-шляхтич читати українською

порівняльна характеристика ахілла і гектора

Образ Максима Гудзя

мікроскоп будова

чіпка варениченко:бунтар проти соціального ладу чи пропаща сила

цікаві факти з фізики

Прислів"я про людські якості та вчинки?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010