.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Фільтри 


Фільтри
19
Фільтри
Фільтри — це підпрограми, які дають змогу створювати ефекти, виражені математичними формулами. Відповідно до цих формул змінюються такі характеристики пікселів, як насиченість, яскравість, колірний тон, а також положення відносно інших пікселів. Щоправда, такі змінення дещо обмежені. Деякі ефекти можна посилити, обережно застосовуючи фільтри по кілька разів. Команда Затухання меню Редагування розширює діапазон дії фільтрів, даючи змогу використовувати режими накладання шарів, для того щоб створюваний ефект не вступав у суперечність із первісним зображенням.
Для того щоб застосувати фільтр, необхідно в меню Фільтр вибрати відповідну команду. Дія фільтра може розповсюджуватися на все зображення, певну його область чи окремий шар. Меню Фільтр включає численні підменю, в яких фільтри об.єднані за принципом схожості виконуваних функцій. Позаяк фільтрів доволі багато, опишемо лише їхні основні типи.
¦ Конструктивні фільтри. Містяться в підменю Розмиття, Шум, Різкість та Інше меню Фільтр. Використовуються для модифікації чи поліпшення зображення під час його демонстрації на екрані або виведення на друк.
¦ Деструктивні фільтри. Переміщують піксели, більш-менш радикально перерозподіляючи елементи зображення. Фільтри цього типу можна активізувати з підменю Деформація, Оформлення й Стилізація. Хоча деструктивні фільтри дають змогу застосовувати незвичайні та цікаві ефекти, вони не такі важливі, як конструктивні. Ними слід користуватися обережно, щоб не зіпсувати все зображення.
¦ Художні фільтри. Фільтри підменю Художній, Штрихи пензля, Ескіз і Текстура дозволяють отримати ефекти, які імітують техніки малювання, живопису і фотографії.

Search:
????????...

методика виховної роботи вислови педагогів про виховання

приказки афоризми для характеристики жульєна сореля

Культура і релігія дохристиянсько Русі

план роману "хіба ревуть воли, як ясла повні?"

інтелектуальні загадки

всі формули вільного падіння

про ахіла та гектора

чіпка борець за справедливість чи злочинець

Давньогрецькі міфи Троянського циклу( Образ Одісея)

Рух рідин та газів?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010