.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Використання інструментів виділення 


Використання інструментів виділення
18
Використання інструментів виділення
Інструменти виділення РпоІозЬор містяться на панелі інструментів. За умовчанням їх три (рис. 7.1): Прямокутна область виділення, Ласо і Швидке виділення. Якщо навести вказівник миші на інструмент Прямокутна область в»д)ле»»я і, натиснувши ліву ннонну, утримуванні її протягом однієї-двох секунд, відобразиться список із чотирма інструментами для виділення області фіксованої форми: Прямокутна область виділення, Овальна область виділення, Виділення рядка та Виділення стовпця. У списку інструмента Ласо, який відкривається таким самим способом, є два інструменти: Прямолінійне ласо і Магнітне ласо, а у списку Швидке виділення — інструмент Чарівна паличка.
Панель параметрів інструментів виділення
На панелі Параметри (рис. 7.2) задаються характеристики активного інструмента виділення. Його значок відображається ліворуч.
Розглянемо параметри, спільні для всіх інструментів виділення.
¦ Створити виділення Щ — за допомогою вибраного інструмента виділяється нова область і скасовується поточне виділення.
¦ Додати до виділеного 0] — коли ви виділяєте нову область за допомогою поточного інструмента, раніше виділена областьтакож залишається виділеною. Цей параметр дає змогу як розширити межі виділеної області, так і виділити два несу-міжні фрагменти зображення. Той самий результат можна отримати, якщо під час виділення нової області утримувати натиснутою клавішу $ЬігІ.
¦ Відняти з виділення Р — окреслений фрагмент видаляється з раніше виділеної області. Того самого ефекту можна досягти, якщо під час виділення утримувати натиснутою клавішу АІІ.
¦ Перетин з виділенням % — якщо ви, виділивши область, клацнете цю кнопку, а потім окреслите ще одну область, що перетинатиметься з першою, РпоіозЬор виділить лише їхню спільну частину. Ту саму операцію можна виконати, утримуючи під час виділення другої області натиснутими клавіші $Ьіт|*+АІт..
¦ Розмиття — дає змогу настроїти інструмент виділення так, щоб він «пом.якшив» межу області. Заданий у цьому полі ступінь розмиття визначає, через скільки пікселів межа, стаючи дедалі прозорішою, зійде нанівець. У результуючому зображенні межа застосованого ефекту буде нечіткою, з плавним переходом кольорів (рис. 7.3).
ПРИМІТКА Щоб розмити межі виділеного фрагмента, можна також виконати команду Виділити > Модифікувати > Розтушовка.
Відкриється діалогове вікно з полем для введення радіуса розмиття.
Згладжування — так називають процес створення вздовж межі виділення неширокої (2-3 піксели) області переходу кольорів. Це надає зображенню на фотографії ефект об.єму. Згладжування чимось нагадує розтушовування, але якщо у разі розтушовування ширина області переходу — довільна, то під час згладжування вона визначається автоматично, залежно від роздільної здатності документа, і не перевищує кількох пікселів (рис. 7.4). Уточнити край — за допомогою цієї кнопки виділену область можна підкоригувати і задати для неї додаткові параметри виділення.
Виділення області правильної форми
Інструменти Прямокутна область виділення й Овальна область виділення застосовують переважно для виділення квадратної, прямокутної, круглої або еліптичної областей. Але, використовуючи операції додавання, віднімання і перетину, можна виділяти області більш складної форми.
Інструмент Прямокутна область виділення
Інструмент Прямокутна область виділення [~] використовується за потреби виділити квадратну чи прямокутну область зображення. Підведіть вказівник миші до кута фрагмента, який потрібно виділити, натисніть ліву кнопку і, не відпускаючи її, перемістіть вказівник у протилежний кут (рис. 7.5).
Інструмент Овальна область виділення
Інструмент Овальна область виділення О призначений для виділення фрагментів у вигляді кіл та еліпсів. Принцип його дії такий самий, як у попереднього інструмента: потрібно вказати мишею один кут умовного прямокутника, у який впишеться еліпс, і, не відпускаючи ліву кнопку, перемістити вказівник до протилежного кута цього прямокутника (рис. 7.6).
І
У списку Стиль на панелі інструментів можна вибрати метод, що дає змогу змінити розмір прямокутної чи еліптичної області.
¦ Звичайний — розмір області виділення змінюється в результаті переміщення її меж уручну.
¦ Стале співвідношення — якщо ввести в поля Висота і Ширина певні числові значення, то в разі змінення розмірів виділеної області вручну пропорції буде збережено.
¦ Сталий розмір — у полях Висота і Ширина вказано розміри виділеної області в пікселах. Якщо ви захочете в якомусь із цих полів задати значення в інших одиницях, клацніть поле правою кнопкою миші та виберіть одиниці вимірювання зі списку.
У табл. 7.1 описано особливості виконання операцій, пов.язаних із виділенням областей прямокутної та еліптичної форми.

Search:
????????...

гостра критика влади грошей у творі оноре де бальзака "гобсек"

Опис про Марусю

твір на тему одіссей символ краси і сили людського характеру

покріпачення

військові компанії з 1914-1916

чому саме постаттю І. Вишенського зацікавився І. Франко

характеристика головного героя в творі Оборона Буші

паличкоядерні гранулоцити

особливості будови обличчя та його звязок з характером людини фізіологія

реферат на темугоробець?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010