.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Маска вводу 


Маска вводу
8
Маски вводу керують введенням даних у базу даних. Наприклад, маска вводу може визначати, щоб користувачі вводили телефонні номери у шведському форматі або адреси у французькому форматі. У цій статті описано, як створювати та використовувати маски вводу.
Маска вводу - це набір буквених символів і символів маски, які визначають, що можна й не можна вводити в полі.
Маску вводу варто використовувати, якщо потрібно, щоб користувачі вводили дані певним способом. Наприклад, щоб користувачі вводили телефонні номери тільки в британському або німецькому форматі, можна скористатися маскою вводу.
Маски вводу можна додавати до полів таблиці й елементів керування форми, якщо це потрібно. Наприклад, можна додати маску вводу до поля «Дата/Час» у таблиці або до елемента керування текстовим полем у формі, яка приєднана до поля «Дата/Час». Проте маски вводу не можна використовувати без обмежень. За промовчанням, маски вводу можна застосовувати до полів таблиці, які містять типи даних «Текст», «Число» (крім ідентифікатора реплікації), «Грошовий» і «Дата/Час». Також можна застосувати маски вводу до елементів керування форми, наприклад до текстових полів, які приєднуються до полів таблиці, настроєних для цих типів даних.
Маски вводу складаються з трьох елементів, відокремлених крапкою з комою. Перший елемент є обов.язковим, інші - ні. Наведений нижче приклад - це маска вводу для телефонних номерів у форматі США:
( 999) 000-000 .0.-
Перший елемент визначає рядок маски та складається з букв і покажчиків місця заповнення. Другий елемент визначає, чи слід зберігати символи маски і будь- які дані в базі даних. Введіть 0 , якщо потрібно зберігати маску й дані. Введіть 1 , якщо потрібно зберігати лише дані. Третій елемент визначає покажчик місця заповнення, використовуваний для позначення розташування даних. За промовчанням, у програмі Access використовується символ підкреслення (_). Якщо потрібно використати інший символ, введіть його в третьому елементі маски. За промовчанням, цей елемент містить лише один символ чи пробіл.

Search:
????????...

Архітектура українського бароко в 17-18столітті

цитати з міщанина шляхтича

тести по "Кайдашевій сімї"

внутрішня та зовнішня команда

вплив соціальних чинників на людину

активи та пасиви

селянсько козацьке повстання 17 ст

маланюк "сучасники"характеристика

електронно-обчислювальні машини та їх основні характеристики

цитати з міщанина шляхтича?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010