.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Виховний захід на тему «Подорож океаном компютерних знань» 


Виховний захід на тему «Подорож океаном компютерних знань»
Виховний захід на тему: «Подорож океаном компютерних знань»

Мета: 1) виховна: виховання почуттів дружби та взаєморозуміння.
2)    навчальна:    навчання   швидко   знаходити   вірну   відповідь   на поставлене запитання, а також логічно мислити при виборі відповідей.
3) розвиваюча: розвивання спритності, творчої активності.
  Форма проведення: змагання.
  Обладнання:  плакат |Подорож океаном комп.ютерних знань|, картки із висловами, прислів.ями, 3 аркуші паперу формату А4, грамоти.

Етапи підготовки і проведення виховного заходу.
І.Етап - планування виховного заходу. На даному етапі йде підбір питань, завдань для заходу, місця і часу проведення.
2.Етап - вибір мети. Мета даного заходу підібрана таким чином, щоб не тільки можна було розвивати логічне мислення, але й виховувати дружелюбність та взаєморозуміння.
З.Етап - організація діяльності учнів. Учні раніше були попереджені про проведення заходу.
4.Етап - проведення заходу. Захід проводиться у формі змагання. Завдання, що ставляться командам, містять елементи для розвитку логічного мислення.
5.Етап - підведення підсумків. Після проведення заходу обговорити його з вчителем, із присутніми студентами-практикантами з метою вивчення успіхів та невдач.
 
Сценарій заходу
Ведучий 1.
Минають дні, минають роки.
Прогрес крокує повсякчас,
І вже новиночки науки
Прийшли до школи і до нас.
Просторий клас, а в нім машини,
ї кожному - як би пізнать
Світ, що несе в собі таїни,
 Твій розум прагне розгадать.
Тож не борімося, до діла
І зараз конкурс проведем,
Та операторів умілих
Сьогодні тут ми віднайдем.
Ведучий 2. Тож почнімо конкурс операторів за назвою |Подорож океаном комп.ютерних знань|. Сьогодні я вас запрошую у подорож, але не просту, а казкову подорож океаном комп.ютерних знань на чудовому кораблі.
Ведучий 1. Перш за все нам потрібно познайомитися з учасниками конкурсу, тобто командами. Для цієї подорожі нам потрібно обрати капітанів та придумати командам назву своїх кораблів. (Представлення команд).
Ведучий 2. Та яке змагання без журі? Оцінити ваші вміння, знання люб.язно погодилися:
1 Темченко В. Г.
2.Ушак В. О.
З.Кузовий В. В.
Ведучий 1. Команди познайомилися одна з одною. Отже, можна розпочинати конкурс. Ми розпочнемо його з острова „Розминки|. Мешканці острова просять розібратися з запитаннями, яким вони не можуть дати раду. Вам необхідно дати правильні відповіді на поставлені запитання. Журі стежить за відповідями учасників та веде підрахунки. За правильну відповідь - 1 бал.
Ведучий 1.
Запитання для першої команди: 1 .Наука, що вивчає властивості інформації, закономірності її пошуку, збирання, збереження, передавання і обробки?(інформатика) 2.Яка найменша одиниця кодування інформації?(біт) 3.Алфавіт, якої системи числення складається лише з двох цифр: 0 та 1 двійкової) 4.Мінімальний елемент збереження, що формується на екрані монітора. (піксель) 5.Який французький вчений створив першу арифметичну машину, що виконувала операції додавання та віднімання?(Паскаль) 6. мериканська фірма, яка є лідером у виробництва комп.ютерного програмного забезпечення.(Мікрософт) 7.MC – DOS, Linux, Windows - це назви чого?(операційних систем) 8.Які файли мають розширення .mр- З?(музичні) 9.Тип принтера, який виконує найякісніший та найшвидший друк?(лазерний) Ю.Назвіть пристрій введення інформації, розташований на вашому робочому місці (клавіатура) 11 .Програма, яка дає змогу опрацьовувати тексти?(текстовий редактор) 12.Скільки біт займає в пам.яті комп.ютера 1 символ? (8 біт) 13.Інша назва жорсткого диску.(вінчестер) 14. .Призначення клавіші Е$С.(відміна виконання команди) 15.Складовою частини якої науки була інформатика?(математика)
Ведучий 2.
Запитання для другої команди: 1.Назвіть пристрій введення інформації, розташований на вашому робочому місці.(монітор) 2.Як називається гнучка пластина, вкрита магнітним шаром, що використовується для збереження інформації?( дискета) 3 Як називається область даних на диску» що має ім.я? (файл) 4.3гідно з двійковим кодуванням скільки байт займає в пам.яті і символ?(1 байт) 5.Маніпулятор, який використовується в комп.ютерних іграх? (джойстик) 6.3а допомогою якої клавіші можна вилучити символ за курсором?(dе1еtе) 7.Хто є засновником корпорації Місrocoft?(Білл Гейтс) 8.Які файли мають розширення .txt, doс?(текстові) 9.Головний пристрій
ЕОМ? (процесор) 10.Як називається покажчик, який вибирає на екрані об.єкти для подальшої роботи?(курсор) 11.Назвіть пристрій для введення графічної інформації.(сканер) 12.Для негайного перезавантаження комп.ютера необхідно натиснути комбінацію клавіш...(АІІ + Сtrl + del ) 13.Значок, який є посиланням на існуючий файл чи папку (ярлик) 14.Назвіть функціональні клавіші.(F1 - F12) 15.У яких одиницях вимірюють розмір екрану монітора по діагоналі?(дюйм). (Результат за 1 конкурс).
Ведучий 2. Антична мудрість говорить: |Знання - це сила|. Ви показали наскільки ви сильні знаннями. Ми з вами вже відвідали перший острів та отримали перші бали. Доведеться добре попрацювати й надалі, щоб їх було більше, ніж у команди суперника.
Ведучий 1. Зараз нам необхідно зайти в порт |Ерудит|. Для того, щоб мати враження про вас, мешканці надали вам слова Ваше завдання -з поданих слів за 1 хвилину скласти кросворд. Чим більше перетинів у вашому кросворді - тим вищий бал (3 бали). Слова для кросворду: клавіатура, модем, дискета, байт, принтер, вінчестер, гігабайт, біт, сканер, процесор, форматування, інформатика, мегагерц, Інтернет.
Наш корабель пройшов ще одне нелегке випробування.
Ведучий 2. По курсу острів |Музичний|. На цьому острові мешканці вимагають від вас знань. Але не турбуйтеся, вам необхідно лише згадати та написати слова з інформатики, які б містили ноти: до, ре, мі, фа, соль, ля, сі. Перемагає та команда, яка більше придумала слів за 2 хвилини. Конкурс оцінюється в 2 бали.
(Підведення підсумку за 2 і 3 конкурси).
Ведучий 1. Обережно, праворуч від кораблів мілина. Щоб не сісти на мілину, треба обов.язково пройти |Реставрацію|. Кожну команду очолює капітан. Давайте перевіримо їх логічне мислення. Завдання капітанам - з окремих слів скласти вислів. Хто швидше і вірно складе - отримує 2 бали. Вислів: І.Від майстра на набирайся вправності, а від комп.ютера - розуму.
2.Розумній людині будь-яка справа не страшна з комп.ютером.
(Підведення підсумку за 4 конкурс).
Ведучий 2. Наші кораблі, пройшовши всі випробування, до того ж не сівши на мілину, потрапили на останній острів |Літературний|. Кожна команда повинна скласти з двох частин прислів.я. Виграє та команда, яка першою складе усі прислів.я.
Команда І. І.Що натискаєш - те й маєш. 2.Натиснеш кнопку -отримаєш результат. 3.Людина припускає, а комп.ютер розподіляє. 4.Один комп.ютер добре, а два краще. 5.Інформатика - мати всіх фанатиків. б.Компютеру слово, а він тобі 1000. 7.Рослина тягнеться до сонця, а учень до комп.ютера
Команда II. 1.Людина красна розумом, а комп.ютер - пам.яттю. 2.Уневмілого інформатика очі не болять. З.Учи інформатику не до старості, а до смерті. 4.Компютер усьому голова. 5.Звикай до комп.ютера змолоду - не будеш знати на старості голоду. 6.На комп.ютері не мудруй багато, а працюй завзято. 7.У комп.ютерному класі будеш працювати вволю, то матимеш долю.
(Підведення підсумку за 5 конкурс).
Ведучий 1. Хочу вас привітати з тим, що ви бездоганно впоралися з усіма труднощами, які приготувало вам море. І оскільки ми з вами покинули останній острів, то продовжуємо своє плавання по безкрайому океану комп.ютерних знань!
А зараз слово надається журі,
(Нагородження переможців і учасників).
Ведучий 2. На жаль, гра закінчилася. Та ми побували на багатьох островах, дізналися багато нового та, звичайно ж, вдосконалили свої знання. До нових зустрічей!

Search:
????????...

як правильно сидіти за партою

гобсек жіночі образи

як знайти обєм

Бінарні хімічні боєприпаси

переказ волошка синьоока

твір моя професія англійська мова

номіналізм і реалізм як прояви основних філософських напрямків у середні віки

надзвичайні ситуації радіаційного походження

розгорнутий план-конспект уроку

оборона буші скорочено?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010
��������...