.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
ТЕМАТИЧНА АТЕСТАЦІЯ НА ТЕМУ „ЕЛЕКТРОННІ ТАБЛИЦІ”. 


ТЕМАТИЧНА АТЕСТАЦІЯ НА ТЕМУ „ЕЛЕКТРОННІ ТАБЛИЦІ”.
План конспект уроку з інформатики на тему ТЕМАТИЧНА АТЕСТАЦІЯ НА ТЕМУ „ЕЛЕКТРОННІ ТАБЛИЦІ».
Мета: Контроль успішності учнів.

Хід роботи
І. Організація учнів до роботи.
ІІ. Виконати завдання:
Створити список прізвищ семи співробітників вашої фірми. (1б)
Створити електронну таблицю для нарахування зарплатні співробітникам вашої фірми, якщо кожен з них відпрацював протягом місяця різну кількість днів, денна плата 20 грн., сплачується податок 13% від заробленої суми. Таблиця має складатися з таких стовпців номер, Прізвище, днів, Зарплатня (= 20* Днів), Податок (= 0,13*Зарплатня), Видано (Зарплата - податок).) (2б)
Увести довільні розумні дані в стовпці Номер, Прізвище, Днів. Увести формули в інші стовпці. Обчислити, яку суму потрібно заплатити всім співробітникам разом, якщо вони відпрацювали відповідно 18,22,23,24,25,30,26,27 днів. (2б)
Побудувати кругову і стовпчикову діаграму, які графічно відображають кількість відпрацьованих днів співробітникам і фірми. Впорядкувати прізвища співробітників за алфавітом. (2б)
Відформатувати таблицю і діаграму як найкраще.(2б)
І податок на фірму, який становить 7% від заробітної плати, якщо зарплатня більша 400, 5% якщо зарплатня <400 і >250 і 0% якщо зарплатня <250. (3б)
Податок на фірму – додаткове завдання обчислюється Податок на фірму =Если(Зарплата>400.Зарплата *0,07. если(Зарплата>250.Зарплата*0,05.0)), Тоді Видано (Зарплата – (податок + податок на фірму).)Висновок.
Опанувавши Excel, ми можемо використовувати ЕТ для виконання досить складних обчислень із застосуванням вбудованих математичних функцій. Табличний процесор містить також розвинені засоби аналізу і презентації даних, за допомогою яких у документах можна створювати діаграми, графіки, географічні карти. Крім цього, Excel можна використовувати як невелике настільне видавництво, ефектно оформлюючи результати досліджень і комерційні пропозиції, вітальні листівки і прайс-аркуші.

Search:
????????...

Поль Элюар Мова

почему Чіпка став "пропащою силою"?

новий час у Європі

Кайдашева сім’я - цитати

чіпка вареник борець за справедливість чи злочиність

за сибіром сонце сходить аналіз

діалог розмова

"Зображення покріпачення України в романі Панаса Мирного "Хіба ревуть воли, як ясла повні"

прислівя про людські вчинки

білецький про панаса мирного?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010