.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Створення і знищення папок і файлів за допомогою контекстного меню. Скасування останньої операції 


Створення і знищення папок і файлів за допомогою контекстного меню. Скасування останньої операції
План конспект уроку з інформатики на тему Тема: Створення і знищення папок і файлів за допомогою контекстного меню. Скасування останньої операції...
Мета: Ознайомити учнів із створенням і знищенням файлів і папок. Розвивати логічне мислення, враховуючи вікові особливості та рівень засвоєння навчального матеріалу учнів. Розвивати вміння виділяти головне та систематизувати отриману інформацію. Виховувати зосередженість, увагу та спостережливість. Формувати навички роботи на комп»ютері.
Конспект уроку:
І. Повторення та перевірка домашнього завдання.
Диски та їх види.
Файли, папки та їх ім»я..
ІІ. Оголошення теми та мети уроку.
ІІІ. Пояснення нового матеріалу.
Створення нових папок та ярликів.
Оберіть у лівій частині вікна Провідника диск, на якому створюється нова папка. Послідовно, розкриваючи папки, дійдіть до тієї папки, всередині якої міститиметься створювана папка.. Відкрийте цю папку та викличте з меню Файл команду Создать – Папка. Цю саму команду можна викликати з меню клацанням правоі кнопки миші у правій частині вікна Проводника.
Після виконання зазначеної команди у списку вікна з»явиться піктограма нової папки з порожнім підсвіченим прямокутником. Уведіть ім»я нової папки в цьому прямокутнику та клацніть мишею поза піктограмою папки.
Аналогічно створюється ярлик файла. У вікні Проводник (або Мой компьютер) клацніть правою кнопкою миші по значку файла і далі по опції Создать ярлык. Программа створить ярлик та дасть йому ім»я , що за умовчанням починається зі слова «Ярлик…».Дайте ярлику коротке та інформативне ім»я.
Видалення об»єкта. Папка Корзина.
Для видалення одного чи кількох об»єктів їх треба виділити. Потім натисніть клавішу Delete (або використайте команду Удалить на панелі інструментів).На екрані з»явиться повідомлення про те, що система збирається видалити об»єкти. Клацніть кнопкою Да(ОК).
При видаленні файла вони не знищують з диска, а потрапляють до системної папки, що називається Корзина. Значок цієї папки знаходиться на робочому столі. Для повного видалення його треба видалити у папці Корзина.
Папки та файли, що потрапили до корзини, можуть бути за вашим бажанням відновлення у попереднє місце. Щоб відноити видалені файли, клацніть двічі по значку Корзина на робочому столі. У відкритому вікні Корзина виділіть зі списку ті файли, які ви збираєтесь відновити, й оберіть команду меню Файл – Востановить.
Рекомендовано періодично очищати корзину від «сміття», що в ній накопичується. Для цього існує команда меню Файл – Очистить Можна вибірково чистити корзину. Для цього виберіть файли, які потрібно видалити, і виконують команду Файл – Удалить.
V. Закріплення нового матеріалу
Як запустити програму Проводник?
Як створити нову папку та ярлик?
Які способи копіювання папок та файлів?
Що потрібно зробити для перетягування файла?
Як відновити з корзини видалені файли?
Як виконується очищення корзини?
V. Підсумок уроку.
1. Що ми сьогодні вивчили на уроці?
2. Для чого це нам потрібно?
3. Де це ми використовуємо у нашому повсякденному житті?
VI. Домашнє завдання.
Підготувати реферат на тему: «ОС Windows

Search:
????????...

про осинь

розповiдь про козаков

медична психологія в україні

Твір на тему яким має бути сучасний вихователь

чіпка-пропаща сила

Твори про осінь

вавілон в перекладі означає

Перша медична допомога потерпілому при утопленні.

діалоги з української мови

vba волошка синьоока?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010