.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Лінійні програми. Складання найпростіших лінійних програм. Поняття змінної. Типи величин 


Лінійні програми. Складання найпростіших лінійних програм. Поняття змінної. Типи величин
План конспект уроку з інформатики на тему Тема: Лінійні програми. Складання найпростіших лінійних програм. Поняття змінної. Типи величин
Мета: Повторити пройдений матеріал. Формувати навики потрібні для складання програм. Виховувати наполегливість, точність.
Технічні засоби навчання: комп»ютери, ОС Windows XP, редактор програмування Паскль.
Тип уроку: закріплення набутих знань.
Хід уроку.
І. Організація класу. Повторення правил ТБ і роботи учнів у кабінеті інформатики (2 хв.)
ІІ. Перевірка домашнього завдання (5 хв.)
ІІІ. Актуалізація опорних знань.
Мова програмування Паскаль. Основні поняття.
Слова у мові програмування, оператори.
Лінійні програми.
ІV. Мотивація теми і мети.
V. Повторення пройденого матеріалу за минулий рік.
Якщо на одну шальку терезів посадити Даринку, яка важить n кг, і Наталку, яка важить на 5 кг менше, а на іншу насипати m кг цукерок, то скільки кілограмів цукерок доведеться з.їсти дівчаткам, щоб шальки терезів врівноважились.Введемо наступні змінні для зберігання необхідних результатів:N - вага Даринки.M - вага цукерок.P - вага цукерок, що необхідно з.їсти дівчинкам.Тоді програма для розв.язання задачі буде такою:
Program Task_41.
Uses crt.
Var M, N, P : real.
Begin
Clrscr.
Write(«Введіть вагу Даринки »).
Readln(N).
Write(«Введіть вагу цукерок, що лежать на терезах»).
Readln(M).
P := N + N – 5 – M. {N – 5 – вага Наталки}
Writeln(«Дівчаткам необхідно з»їсти »,P,«кг цукерок.»).
Readln. {Процедура затримує зображення на екрані до натискання клавіші Enter}

End.

Практичне завдання.
Арифметичний вираз
Мова програмування


Sqrt(x)


(a+b)/c


Abs(x)

tg(x), ctg(x)
Sin(x)/cos(x), cos(x)/sin(x)


Sqr(x)


X*x*x*x


Exp(x)


Переведіть наступні вирази в мову програмування Паскаль.
а) б)
в)

Підсумок уроку.
Оцінки за урок.
Дом. завдання вторити арифметичні вирази.
Скласти програму. Умова: Дано дійсні числа x та y. Обчислити значення виразу:

Search:
????????...

Твори на тему:"Найстрашніше для матері - бути зневаженою власними дітьми"

роль Петра Могили в барокко

Конспект уроку на тему табличні величини

прислівя про людські якості та вчинки

Біологія Теодор Шванн біографія

конспект монитор и их виды

цінності матеріальні чи духовні

методи ознайомлення дітей з рослинами

Основні форми чуттєвого і логічного пізнання

П.М.Хіба ревуть як ясла повні критика



?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010