.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Створення нового документу. Створення документа з малюнками. 


Створення нового документу. Створення документа з малюнками.
План конспект уроку з інформатики на тему Теми : Створення нового документу. Створення документа з малюнками.
Мета: Дати учням знання про створення документа в текстовому редакторі WordPad.. Розвивати логічне мислення, враховуючи вікові особливості та рівень засвоєння навчального матеріалу учнів. Розвивати вміння виділяти головне та систематизувати отриману інформацію. Виховувати зосередженість, увагу та спостережливість. Формувати навички роботи на комп»ютері.
Конспект уроку:
І. Оголошення теми та мети уроку.
. Форматування документа.
Форматування абзаців.
Виділення я та видалення тексту.
Копіювання фрагментів тексту.
IІІ Оголошення теми та мети уроку.
ІІ. Пояснення нового матеріалу.
Вид текстового документа можна зробити краще, якщо вставити, наприклад, малюнок. Для того, щоб помістити об»єкт в документ, треба установити курсор, де він повинен розміщатися, і вибрати пункт Об»єкт у меню Вставка. Для запуску потрібного додатку треба виділити його в списку і нажати кнопку ОК.
Наприклад, необхідно вставити в документ малюнок. Серед пропонованих для цього пропозицій можна вибрати Microsoft Clip Gallery (галерея кліпів фірми Microsoft) – вибір малюнків по різним темам. Після подвійного клацання на кнопці ОК на екрані з»явиться вікно з пропонованими малюнками. Потрібно вибрати необхідну тему і малюнок за смаком, а потім клацнути по кнопці Вставить. Малюнок з»явиться на документі.
Якщо ні один із малюнків галереї не підходить, можна створити свій, вибрав для цього точковий малюнок ВМР в списку пропонованих пропозицій. Відкриється вікно графічного редактора Paint, в якому, використовуючи пропоновані інструменти і набір фарб, можна створити малюнок по своєму смаку. Клацання в будь-якому місці поза малюнком верне в документ WordPad. Тільки що створений малюнок буде вставлений в указане місце.
При вставці об»єкта із файла з»явиться змога до механізму впровадження добавити механізм зв»язування: копія об»єкта в документі зв»язується з вихідним об»єктом в файлі так, що будь-яка зміна об»єкта в документі визиває ті самі змінив вихідному файлі, і навпаки. Для установки або відміни такого зв»язування служить прапорець Свіязь в діалоговому в вікні Вставка об»єкта.
Розміри впровадженого об»єкта можна змінити . Для цього його потрібно виділити. При цьому навколо об»єкта появиться рамка, яка означає, що об»єкт виділено. По сторонам в кутках рамки маються маркери для зміни розмірів. При попадання на будь-який із них курсор миші отримує форму подвійної стрілки. Перетягування за маркер змінює розміри об»єкта.
Пункт меню Вставка дозволяє вставити в документ поточну дату і час. Установити курсор в те місце документа, де ці данні повинні бути розташовані, і видрати підпункт Дата и время… пункт а меню Вставка. Виберіть підходящий і натисніть кнопку ОК. Поточна дата з»явиться в документі.
IV. Закріплення нового матеріалу.
Як вставити малюнок в редакторі WordPad?
Як добавити дату в документ?
V. Підсумок уроку.
1. Що ми сьогодні вивчили на уроці?
2. Для чого це нам потрібно?
3. Де це ми використовуємо у нашому повсякденному житті?
VI. Домашнє завдання.
Вивчити конспект

Search:
????????...

Основні риси України як незалежної

Українська література ренесансу і бароко.полемічна література.

як мінімізувати вікно документа

етнопсихологія. поняття про етнос

структура малого та середнього бізнесу

Елтон Мейо

джерело духовного світу дитини

комірець на шию невралгія

Східній вал

тривалість одного обороту оборотних коштів?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010