.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Бесіда «Яскраві події мого життя» 


Бесіда «Яскраві події мого життя»
Бесіда «Яскраві події мого життя»

Мета. Ближче познайомитися з учнями класу, дізнатися про їхні інтереси, мрії. виховувати такі риси характеру як доброта, милосердя, дружба, товариськість.

Вступне слово вчителя.
Сьогодні ми з вами будемо говорити про цікаві події з нашого життя. Кожна людина живе на землі тільки одне життя, а тому варто задуматись над тим, як його прожити. Адже «більше – добрі, ласкаві і злі». А яка згадка залишиться про тебе, що корисного зробиш ти щоб люди не забули тебе?
У кожного з нас від народження з»являється свої принципи: один любить спокій, буденність, простоту, скромність, інший – навпаки: неспокій, святковість, вишуканість. Одні ростуть і виховуються в сім»ях, де панує любов, злагода, людяність, достаток, а інші – в сім»ях , де можна почути сварки, образи, немає повного достатку. Але кожен з нас зі своїм народженням одержав право на життя і повинен думати зараз над кожним своїм кроком, вчинком. А зараз кожен розкаже про себе, про цікаві історії із свого життя
(Лине тиха мелодія, і учні розказують про цікаві події із свого життя)
Дуже важливо в житті мати товариша, подругу, з якими можна розділити свою радість і горе, поділитися найпотаємнішим. Справжній товариш ніколи не залишить в біді , з ним завжди приємно. Але пам»ятаймо прислів»я : «Друга шукай, а знайдеш – тримай». Ми не повинні зраджувати дружбу, робити неприємне тому, з ким дружиш.

Практична робота « Як поведешся в такій ситуації?».
Учні читають завдання і висловлюють свої думки.
1.Уяви, що ти з друзями знайшов загублений вчителем листок.
На ньому – розв»язання завдань завтрашньої контрольної роботи. Друзі сказали тобі, якщо не скажеш вчителеві, то всім забезпечені хороші оцінки з контрольної роботи.. Як ти зробиш? Послухаєш друзів? Повідомиш вчителя про знахідку?
2.Перед фізкультурою двоє учнів вирішили: давайте-но підемо з уроків . Якщо підуть усі – то нікому нічого не буде . Учні пішли, та потім виявилося, що дехто залишився .І серед них якраз ті двоє. Тих, що пішли з уроків, покарано. Як оцінюєте вчинок тих учнів, які організували втечу, а самі не втекли? А як – вчинок решти учнів , тобто тих, що втекли?
3. Декілька днів Оксана не з»являлася до школи . Ніхто: ні вчителька , ні учні не знали , що з нею сталося . І ось Оксана в школі . В неї дуже сумний вираз обличчя , в очах винуватість . На класних зборах вчителька і учні посварили Оксану за погане відвідування школи , знизили поведінку . Ніхто з однокласників не захистив дівчину . Оксана , вийшовши з класу , заплакала . Чи правильно поступили вчителька і учні ? Що зробили б ви , будучи її однокласником чи однокласницею ?
4. Кожного дня Марійка приходила в школу в іншому одязі. Всі дівчата тільки тихенько поглядали на неї, заздрили, а вона вихвалялася, що батько приїде з Німеччини і ще привезе. Однокласниці почували себе ніяково, тому що вся увага хлопців була звернена тільки на Марійку. Вона перестала дружити з своїми однокласницями, бо вважала їх несучасними. Як ви оцінюєте поведінку Марійки? Що зробили б ви , будучи її однокласником чи однокласницею? Чи правильно поступили хлопці?
5. Ви запропонували дружбу дівчині з сусіднього класу. Вона погодилась. Ви разом з нею ходите в школу, інколи готуєте уроки, слухаєте музику. Але одного разу ваш товариш сказав їй, що ви-нечесна людина, що, крім неї, у вас ще багато подруг. Дівчина, вислухавши це, не захотіла більше з вами спілкуватися, бачити вас. Хто винен у цьому? Як оцінюєте свого товариша? Чи продовжуватимете з ним дружити? Як плануєте помиритися з дівчиною?
6. Уяви таку ситуацію: у ваш клас поступила на навчання нова учениця (прибула з іншої школи). Твої однокласники не прийняли її, глузують з неї. Дівчата також не дуже охочі дружити з нею. А нова учениця почала подобатись тобі . Як ти діятимеш в такій ситуації?
- Підтримуватимеш однокласників і ніколи не заступатимешся за неї?
- Почнеш дружити з цією дівчиною і не звертатимеш ні на кого уваги?
- Просто будеш ждати і спостерігати, що буде далі?
- Чи поступиш якось інакше?

7. В тебе незабаром день народження. Хочеш запросити своїх друзів. Весь час займаєшся прибиранням. І ось святковий торт на столі, всі друзі зібралися. Ти запросив до столу і своїх батьків та молодшу сестру. Та дехто з гостей був проти того, щоб батьки були присутні. Як поступиш в такій ситуації?
8. Як ти уявляєш собі шкільну дружбу між хлопцем і дівчиною? Чи віриш у те, що пізніше вона може перерости у любо?
9. Твій батько зловживає алкоголем. Твої шкільні друзі знають про це і постійно глузують з тебе. Що робитимеш в такій ситуації?
10. Якось однокласник запросив тебе послухати музику. Ти пообіцяв обов»язково прийти. І ось у тебе з»явився вільний час і ти згадав про запрошення. Коли прийшов до нього , то побачив ще багатьох хлопців. Вас швидко познайомили. А через деякий час тобі запропонували сигарети. Ти ніколи ще не курив. Як поступиш в даній ситуації?
Підсумок.
Як бачимо, є в житті є багато різних ситуацій, в яких опиняється та чи інша людина. Тому треба бути, насамперед, розсудливим, розумним, не квапитись з рішеннями і висновками, вміти розрізнити , де справжня дружба , а де ні. Наша розмова підходить до кінця. Не знаю, чи були всі щирими, відвертими, чи почерпнули для себе щось корисне? Та хочу, щоб ви зрозуміли, що людина повинна жити прекрасним, повним надії і сподівань життям.

Search:
????????...

конспект урок алгоритми з розгалуженнями

написання м якого знаку

як сидіти за партою

РЕФЕРАТ НА ТЕМУ ПОЛІТИЧНІ ПОГЛЯДИ ЖАН-ЖАКА РУССО

перша медична допомога при синьому утопленні

характер українців

види сонетів

причини виникнення перелому передпліччя руки

Філософія Середньовіччя, її особливості

технічні винаходи середньовіччя?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010