.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
План-конспект уроку на тему "Правила пожежної безпеки у класах школи" - пожежна безпека в школі 


План-конспект уроку на тему "Правила пожежної безпеки у класах школи"

Тема уроку: Правила  пожежної безпеки у класах школи.
Мета уроку: Дати учням основні правила поведінки підчас пожежі у класах школи.
Тип уроку: Урок вивчення нового матеріалу.
Вид уроку: Урок-бесіда.
Тривалість уроку: 45 хв.
Література для учнів:
Література для вчителя:
План уроку.
1. Протипожежні заходи у класах школи.
2. Правила протипожежної безпеки у класах.
3. Правила поведінки при виявлені пожежі у школі.

Хід уроку.
1.    Організаційна частина.
Заходжу у клас, вітаюсь з учнями. Запитую хто із учнів черговий, хто відсутній. Чи усі готові до уроку.
2.  Актуалізація знань.
Задаю учням декілька запитань на повторення попереднього матеріалу.
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
3.    Пояснення нового матеріалу.
Усі кабінети у школі оснащені проти димними системами. У кабінетах трудового навчання, фізики, хімії, спортзалах, їдальні є вогнегасники, відра з піском, повстина для гасіння пожежі. У решті навчальних кабінетах є відра для води. У школі існують запасні виходи, які не загромаджуються нічим, і план евакуації, система екстреного оповіщення про надзвичайні ситуації.
Правила поведінки при виявленні пожежі у школі:
1.    Необхідно зачинити двері того приміщення, де горить вогонь. Якщо ви бачите палаюче приміщення через вікно, не намагайтеся увійти у це приміщення. Відчиненні двері не тільки випустять дим і завадять евакуації – раптове постування додаткового повітря може призвести до поширення пожежі з великою швидкістю.
2.    Необхідно негайно підняти тривогу, голосно кричати про пожежу. Викликати пожежну охорону. Виклик повинен бути про дубльований через деякий (короткий) час.
3.    Необхідно повідомити про пожежу персонал школи, який буде вживати відповідних заходів щодо негайної евакуації усіх дітей і людей школи. Тут особливо важливо не допустити паніки! Евакуація проводиться із усієї будови школи, навіть якщо пожежу виявлено у якісь одній частині.
4.    Почувши тривогу, учні встають біля своїх парт і за вказівкою учителя залишають по одному класну кімнату і йдуть розміреним кроком до місця зібрання, завершує шестя учитель із класним журналом. Необхідно зачинити двері класної кімнати і решту дверей на шляху евакуації (під час евакуації ними більше ніхто не буде користуватися).
5.    Діти із одного класу йдуть униз сходами (по одному) тільки з одного боку, залишаючи інший для проходу інших класів, за винятком випадків, коли сходи дуже вузькі. Не можна обганяти один одного.
6.    Усі, хто не був присутній у класі під час сигналу тривоги (був в учительській, коридорах, туалетах і т. п.), повинен негайно йти на місце зібрання і приєднатися до свого класу чи групи.
7.    Усі прибиральниці, кухарі, адміністративний та інший персонал, почувши тривогу, також повинні  негайно йти до місця зібрання.
8.    За необхідності організовуються пошуки людей, яких не виявили на місці зібрання.
9.    Нікому не дозволяється повертатися в будівлю, наприклад за одягом, книгами, до того часу, поки не буде дозволено пожежною охороною або – на випадок тренування директором школи.
10.    На місці зібрання кожен клас або група людей займають суворо визначене місце і перебувають там, не розходячись.
11.    Місце зібрання повинно бути під навісом або в іншій будівлі.
12.    Серед усіх евакуйованих, що зібралися у пункті збору, роблять перекличку (за класними журналами): це робиться для того, щоб з’ясувати, чи всі евакуювалися зі школи. Директор школи після тривоги йде до пункту зібрання і там приймає рапорти від усіх шкільних підрозділів.
13.    Для дітей-інвалідів і дітей із неврівноваженою психікою повинні бути раніше передбачені спеціальні заходи евакуації.
14.    Розмови і сміх під час евакуації повинні бути заборонені, щоб було чути вказівки.
15.    До прибуття пожежної охорони уже необхідно знати, де саме, в якому приміщенні пожежа і чи всі евакуйовані. Повинен бути наявним план пожежної евакуації із школи. Начальника варти пожежної охорони, що прибула, зустрічають з повною інформацією.
У перший день навчальної чверті проводиться інструктаж усіх учнів і персоналу про процедуру пожежної евакуації, йде ознайомлення з усіма ходами й виходами. Ця процедура повторюється раз на чверть або на півріччя із відповідним записом. Варіанти евакуації змінюються (засмічені виходи або задимлені сходи і т. п.).
І так кожного року, у перший день навчальної чверті проводиться інструктаж усіх учнів і персоналу про процедуру пожежної евакуації, йде ознайомлення з усіма ходами й виходами. Ця процедура повторюється раз на чверть або на півріччя із відповідним записом. Варіанти евакуації повинні змінюються (засмічені виходи або задимлені сходи і т. д.).
4. Закріплення нового матеріалу.
А зараз давай повторимо, що ми сьогодні нового дізнались на уроці. Отже, дайте відповіді на такі запитання.
1.
2.
3.
4.
5.
6.
5.    Домашнє завдання.
Прочитаєте дану тему в підручнику
6.Підсумок уроку.

Search:
????????...

цитати до образів в творі "хіба ревуть воли"

агітаційна промова приклад

актуальний зміст повісті "кайдашева сімя"

характеристика матері та бабусі хіба ревуть воли як ясла повні

реферат з теми горобець польовий

Англійська мова.Приклади речень з присвійними займенниками

РЕФЕРАТ НА ТЕМУ ШТУЧНІ СУПУТНИКИ ЗЕМЛІ

які сигнали можуть бути носіями інформації

вічлива це яка людина

особливості усного публічного мовлення, його види та жанри?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010