.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Способи визначення дальності стрільби і застосування формули тисячної 


Способи визначення дальності стрільби і застосування формули тисячноїРеферат на тему:

СПОСОБИ ВИЗНАЧЕННЯ ДАЛЬНОСТІ СТРІЛЬБИ
І ЗАСТОСУВАННЯ ФОРМУЛИ ТИСЯЧНОЇ

У стрілецькій практиці для вимірювання кутів користуються не градусами, а поділками кутоміра — тисячними. Тисячною називається центральний кут, що спирається на дугу, яка дорівнює 1/6000 довжини кола.
Якщо коло довільного радіуса розділити на 6000 рівних частин і з.єднати радіусами кінці дуг із центром кола, матимемо 6000 рівних центральних кутів (мал. 98).


Це формули тисячної, де: Д — дальність до об.єкта, що розглядається. В — лінійні розміри об.єкта, що розглядається. К — кут, під яким даний об.єкт спостерігається за допомогою приладів (у тисячних).
У бойовій обстановці завжди можна визначити дальність до об.єкта, за яким спостерігають, і встановити необхідний приціл зброї, що дає змогу точніше уражати ціль противника на полі бою, витрачаючи найменшу кількість боєприпасів. Для цього потрібно встановити

кутову величину і знати лінійні розміри об.єкта (цілі). Середня висота людини — 1,7 м, ширина — 0,5 м. Висота танка — 2,7 м, ширина — Зм. Середня ширина бронетранспортера — 2,5 м.
Кутові величини цілей вимірюються у тисячних за допомогою польового бінокля або іншого приладу за кутомірними шкалами (мал. 99 і 100).
Величина однієї великої поділки на шкалі дорівнює 10 тисячним, малої — 5 тисячним. Наприклад: кутова величина танка, за яким спостерігають у бінокль, дорівнює двом великим поділкам шкали бінокля. Встановлюємо відстань до танка — дальність:
3x1000 =150м
20
Кутові величини цілі можна визначити за допомогою підручних предметів (лінійки, олівця, коробки сірників), а також пальців руки. Для цього треба знати їх значення в тисячних. 1 мм лінійки дорівнює 0—02 (двом тисячним). круглий олівець має діаметр 0— 12. коробка сірників: довжина — 0—90, ширина — 0—60, висота —


О—80. пальці руки: великий — 0—40, вказівний — О—ЗО, мізинець — 0—20. Предмет слід тримати на відстані 50 см від ока. Наприклад: на полі бою до вас наближається противник, ширина його фігури перекривається 5 мм лінійки. Визначаємо відстань до нього:

Визначати дальність до цілей можна за допомогою прицільного пристрою автомата. Мушка автомата на певній відстані перекриває певний відрізок. це — криюча величина мушки. Мушка автомата на відстані 100 м перекриває 25 см, на 200 м — 50 см, на 300 м — 75 см і т.д. Використовуючи значення криючої величини мушки, можна визначити відстань до цілей противника, наприклад: мушка автомата в 2 рази більша за ширину фігури людини (0,5 м), отже, мушка перекриває 1 м. Відстань у даному випадку до людини становить 400 м (мал. ).

Search:
????????...

політичні вчення середньовіччя (В Аквінський Августин Блажений)

історія написання повісті гобсек

Образ Максима Хіба ревуть воли як ясла повні

організми що мають змішаний спосіб живлення

техныка мовлення на уроках виразного читання

Фізика

значення укр слова пісні та мистецтва у житі сучасної молоді

дипломна робота Амністія та помилування в Україні

Хіба ревуть воли як ясла повні Порівняльна характеристика Христі і Галі

переказ твору Собор у журбі?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010