.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Дизентерія 


Дизентерія
Дизентерія

Дизентерія – одне з найбільш поширених захворювань, яке посідає перше місце серед гострих кишкових інфекцій бактеріальної природи. В окремих країнах та регіонах вона коливається в широких межах і зумовлена рядом причин, серед яких важливе значення мають соціально-економічні умови життя, стан медичної допомоги. У США захворювання на дизентерію складає від 4,5 до 10, 0 на 100000 населення. В країнах, що розвиваються, захворюваність значно вища (від 200 до 500 на 100000 населення). В середньому по Україні показники захворюваності за останні 10 років коливаються від 45,0 до 125,0 на 100000. Зокрема в Долинському р-ні за даними 4 останніх роки захворювання зустрічалося у 1997 році – не було жодного випадку, у 1998 році – 4 випадки, у 1999 році – 5 випадків, у 2000 році – 20 випадків.
Щоб запобігти захворюванню необхідно забезпечити контроль за виконанням правил одержання, переробки, транспортування та реалізації молока та молочних продуктів. У період сезонного підйому захворювання, для запобігання спалахам дизентерії в дитячих колективах необхідно перед вживанням молока та сиру додатково обробляти їх термічно. Обов«язковим є суворий контроль за приготуванням, зберіганням та терміном реалізації харчових продуктів. Важливо також забезпечити дійову санітарно-освітню роботу серед населення, спрямовану на недопущення вживання до пиття води сумнівної якості без її термічної обробки та купання в забруднених водоймах.
Осіб, що поступають на роботу на підприємства, пов«язані з виготовленням, переробкою та реалізацією харчових продуктів, підлягають одноразовому бактеріологічному обстеженню. При виділенні збудника дизентерії їх до роботи не допускається.
Важливе значення має суворе дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил на підприємствах громадського харчування.
Для специфічної профілактики дизентерії запропонована суха ліофілізована жива проти дизентерійна вакцина, виготовлена із шигел Флекснера і Зонне, але ефективність її остаточно не з«ясована.

Search:
????????...

міжгалузеві інститути права

чіпка "бунтар" чи "пропаща сила"?

Приклади багатозначних слів

таблиця твердих та м яких приголосних

метаболізм обмін речовин

відкритий урок з фізики на тему закони постійного струму

максим рильський план уроку рідна мова

Неоплатонізм епохи відродження

Чіпка злочинець чи герой

твір-роздум на тему:Слово про похід Ігорів?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010