.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Шкідливість алкоголю 


Шкідливість алкоголю
ШКІДЛИВІСТЬ АЛКОГОЛЮ

Алкоголь швидко всмоктується в кров, яка розносить його по всьому організму. Найбільшу його частину вбирає мозок. Кора головного мозку у людей, які п»ють часто тонша, ніж у здорової людини, звивини згладжені, на місці загиблих клітин утворюються пустоти. У таких людей часто виникають різні запалення перефирійних нервів, що приводить до інвалідності.
Навіть незначна кількість алкоголю знижує розумову працездатність на 20-25 процентів. Отруєні алкоголем нервові клітини не можуть нормально функціонувати. Мозок неспроможний засвоювати нові знання, набувати нового досвіду. Помітно знижується пам»ять, погіршується здатність робити висновки.
У людей, які вживають спиртні напої, завжди виникає запалювальний процес слизової оболонки шлунка – гострий гастрит. Згодом ускладнюється виразкою шлунка або 12-ти палої кишки.
Як і багато інших отруйних речовин, алкоголь знешкоджується у печінці. Але клітини печінки з часом не витримують перевантаження і починається жирове переродження їх з утворенням сполучної тканини. Цей процес – початок церозу печінки, практично невиліковної хвороби – раку.
Негативно впливає алкоголь і на серце людини, виникають різні функціональні порушення серцево-судинної системи, серцевий м»яз ослаблюється, знижується тонус судин. Дуже часто у п»яниць спостерігається гіпертонічна хвороба.
Люди, зловживаючи алкоголем, завдають шкоди не тільки власному здоров»ю. Вони можуть стати головним і єдиним винуватцем фізичної і розумової неповноцінності своїх дітей. Особливо небезпечне для здоров»я дітей пияцтво матері. Встановлено, що підвищена уразливість перед різними тяжкими захворюваннями може передаватися через покоління, проявляється в онуків.
Смертельна доза алкоголю для підлітка в 4-5 разів менша, ніж для дорослих.
Страшну біду приносить алкоголь: від нього загинуло більше людей, ніж від усіх на Землі війн, голоду...

Видатні люди про пияцтво
АРІСТІПП:
Коли хтось хвалиться, що може багато випити і не бути п»яним, Арістіпп сказав: «Це властиво і мулові».
СЕНЕКА:
П»янство – це добровільне безумство.
АБУЛЬ-ФАРІДЖ:
Вино надає кожному, хто його п»є чотири якості. Спочатку чоловік стає схожим на павліна – він пижиться, його рухи плавні і величні. Потім він набуває характеру мавпи і починає зі всіма жартувати. Потім він уподібнюється до лева й стає самовпевненим, гордим, самонадіяним в своїх силах. Але на кінець він перетворюється на свиню і, як вона, лежить в багнюці.
СЕРВАНТЕС:
Людина, що випила, не береже таємниць і не виконує обіцянок.
ЧЕХОВ:
Горілка біла, але фарбує ніс і чорнить репутацію.

Алкоголь, діти, курчата
В Київській Русі міцність напоїв не перевищувала 5-7 градусів, адже тільки бродінням неможливо одержати більш міцних напоїв. Тоді інших, сучасних, методів одержання алкогольних напоїв не знали.
Встановлено, що активна форма туберкульозу серед алкоголіків в Нью-Йорку зустрічається в 28 разів частіше, ніж серед решти жителів міста.
Зловживання алкоголем – першопричина багатьох психічних розладів. Зміни структури мозку, викликані багаторічною алкогольною інтоксикацією, майже незворотні.
Дослідження останніх років виявили прямий зв»язок між невеликим. але частим вживанням алкоголю і ураженням печінки: жирова дистрофія цього органу розвивається в середньому через 5-10 років, а цироз печінки спостерігається в 7 разів частіше, ніж у непитущих.
Статистика свідчить: у вживаючих алкогольні напої хвороби серцево-судинної системи спостерігаються в 2,5 раза частіше, ніж у непитущих, а інфаркти міокарда – глибокі і обширні.
Зловживання алкоголем сприяє виникненню і вкрай несприятливому протіканню гіпертонічної хвороби.
Австрійські вчені провели порівняння головного мозку алкоголіків з мозком здорових людей. Виявлено, що мозок питущих людей містить меншу кількість нервових клітин – нейронів, які виявилися ще й набагато меншими.
Дія алкоголю під час внутрішнього розвитку затримує ріст плоду. Матері, які вживають навіть невеликі дози спиртного частіше, ніж інші жінки, народжують неповноцінних фізично і психічно дітей. Відомо, що 90% розумово відсталих дітей, які займаються у допоміжних школах та інтернатах – діти або пияків, або алкоголіків.
У сім»ях, де вживають алкоголь, 38,6% дітей виявляються недорозвиненими і хворими. В таких сім»ях в 2 рази частіше діти народжуються мертвими, а їх смертність в ранньому віці в 3 рази вища, ніж у сім»ях, де батьки не п»ють. Найбільше імпотентів серед курців і тих, хто зловживає алкоголем.
У стані сп»яніння здійснюється найбільше крадіжок, пограбувань, різних нападів.
На горищі, де таємно гнали самогон, лежало 160 курячих яєць для наступної інкубації. Яке ж було здивування господаря, коли з цих яєць вивелося лише 78 курчат. Причому 40 з них незабаром загинули, а 25 виявилися виродками! Зародки були отруєні парами спирту та ефірних масел.
У спортсмена, що стабільно вибиває при стрільбі 96 очок із 100, після прийому 50 грамів алкоголю результат виявився: 26 із 100!

Search:
????????...

загадка про груші

розвиток руських земель в умовах децентралізації київської русі 9 ст

таблиця чергування у з в

Історія України Галичина ХІХ ст Народ

Цитати з книжки "Повчання дітям"

степені чисел таблиця

твір на пасиці

твір на тему "Чому Чіпка став пропащою силою" за романом П Мирного

перша медична допомога при кровотечях

твір на тему чіпка жертва чи злочинець?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010