.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Плодоруйнівні операції 


Плодоруйнівні операції
Коломийське медичне училище
ім. І.Я.Франка


Р Е Ф Е Р А Т
на тему

«ПЛОДОРУЙНІВНІ ОПЕРАЦІЇ


Підготувала
Хім»як І.М.
студентка групи 3Ф2
Коломия -2002

Плодоруйнівні операції – це комплекс оперативних прийомів, спрямованих на зменшення об»єму та розмірів плоду, що дає змогу видалити його через пологові шляхи матері. Залежно від передлежачої частини та положення плоду розрізняють: краніотомію – при запущених поперечних положеннях плоду і декотітацію – при запущених поперечних положеннях плоду відділення голівки плоду від тулуба. евентерацію – видалення внутрішніх органів. спондилотомію – розтин хребта і клейдотомію – розтин однієї або обох ключиць для зменшення обсягу плечового поясу.
Плодоруйнівні операції, або ембріотомія, в акушерській практиці показано в тих випадках, коли розмір голівки плоду не відповідає розмірам тазу жінки, а також при неправильному положенні плоду, коли акушерські операції, зокрема і кесарський розтин, протипоказані. Їх застосовують на мертвому плоді.
Краніотомія
Операція краніотомії складається з трьох моментів: 1) преформації (проколу) голівки, 2) ексцеребрації (руйнування і видалення мозку) і крапіокладії (витягання плоду за допомогою крапіокласта).
Показання до краніотомії: велика просторова невідповідність між розмірами тазу жінки і плоду. гідроцефалія. несприятливі перед лежання і вставлення голівки. внутрішньоутробна загибель плоду при важкому стані роділлі і загроза розриву матки, при якому пологорозрішення іншим шляхом неможливе: неможливо витягти голівку плоду і загроза життю або здоров»ю жінки у зв»язку з пологами. В останньому випадку показана краніотомія не тільки мертвою, а іноді й живого плоду.
Умови для виконання: 1) відсутність абсолютного звуження тазу.
2) достатньо розкритий матковий зів (4-6 см).
3) голівка фіксована у вході в таз.
Операцію треба проводити під наркозом на операційному столі або на ліжку Рахманова.
Ускладнення можуть бути такі: ушкодження пологових шляхів матері, великі розриви шийки матки що супроводжується кровотечею.
Після краніотомії слід зробити ручне обстеження матки і ретельний огляд шийки матки та піхви.
Клейдотомія
Показання до операції: труднощі при породженні плечового пому через тазове кільце внаслідок звуження його або великих розмірів мертвого плоду.
Техніка операції. У піхву вводять чотири пальці лівої руки і визначають положення плечового поясу та його відношення до тазу. Під контролем лівої руки вводять ножиці Феноменова і перерізують ключицю разом з м»якими тканинами. При однобічній клейдотомії окружність плечового поясу зменшується на 2,5-3 см.
Іноді доводиться вдаватися до перерізання і другої ключиці.

Search:
????????...

Тема роману Хіба ревуть воли я ясла повні

поняття про гібрид

проблема батьків і дітей у романі хіба ревуть воли

теоцентризм християнського світогляду

виховні 1клас

реферат на тему прискорення вільного падіння

михайло старицькийне судилосяскорочено

скачать план-конспект урока алгоритм

сучасні характеристики соціальних норм

яка Тема роману Хіба ревуть воли я ясла повні?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010