.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Виховний захід на тему "Щасливий випадок" 


Виховний захід на тему "Щасливий випадок"

Конкурс знавців математики (6 клас)
Нетрадиційно в ігровій формі можна перевірити рівень засвоєння учнями знань з теми “Дії над десятковими дробами ”, якщо провести урок у вигляді відомої телегри “Щасливий випадок”.
Мета: удосконалити навички дій з десятковими дробами під час розв'язування задач; розвивати логічне мислення, вміння аналізувати, порівнювати, робити висновки; виховувати самостійність, наполегливість, культуру математичних міркувань, взаємоповагу.
Хід уроку
Організаційний момент.
Учитель. Добрий день, дорогі учасники гри та гості! Сьогодні ви присутні на незвичайному уроці, який відбуватиметься у вигляді гри “Щасливий випадок”. Спонсором уроку є батьківський комітет, який нагородить призами активних учасників та переможців гри.
(Клас поділяється на дві команди, кожна з яких вибирає каштана і назву.)
Хід гри
І гейм
“Далі, далі...”
Запитання для першої команди
1. Як називається дріб, записаний з допомогою коми?
2. Назвіть число, більше за 2,5 і менше за 2,6.
3. Назвіть дії з десятковими дробами, під час яких числа записують так, щоб цифри однойменних розрядів були в одному вертикальному стовпчику.
4. Як називається властивість, яка дає змогу переставляти місцями доданки?
5. Під час множення десяткового дробу на які числа слід лише перенести кому вліво на відповідну кількість десяткових знаків?
6. Під час ділення десяткового дробу на які числа слід лише перенести кому вправо на відповідну кількість десяткових знаків?
7. Чому дорівнює округлене до десятих значення числа 18,46?
8. Якщо сумою двох чисел є число 8,6 і один з доданків дорівнює 6,2, то чому дорівнює другий доданок?
9. Якщо один із двох множників дорівнює 5,6, а їх добуток 0,56, то чому дорівнює другий множник?
10. Якщо ділене має п'ять десяткових знаків, а частка — два, то скільки знаків може мати дільник?
11. Під час якої дії в обох числах кома переноситься на стільки десяткових знаків, щоб одне з них стало натуральним числом?
Запитання для другої команди
1. Як називається дріб, записаний з допомогою риски?
2. Назвіть дію з десятковими дробами, під час якої чиста слід записувати одне під одним, не звертаючи уваги на коми.
3. Назвіть операцію, під час якої всі числа додаються, і результат ділиться на їх кількість.
4. Під час множення десяткового дробу на яке число слід лише перенести кому вправо на відповідну кількість десяткових знаків?
5. Під час ділення десяткового дробу на яке число слід лише перенести кому вліво на відповідну кількість десяткових знаків?
6. Як називається властивість, яка дає можливість переставляти місцями множники?
7. Назвіть число, більше за 4,6 і менше за 4,7.
8. Чому дорівнює округлене до десятих значення числа 15,73?
9. Якщо сума двох чисел дорівнює 7,5 і один із доданків 3,2, то чому дорівнює другий доданок?
10. Якщо один із двох множників дорівнює 6,7, а їх добуток 67, то чому дорівнює другий множник?
11. Якщо ділене має три десяткових знаки, а частка — п'ять знаків, то скільки знаків може мати дільник?
II гейм
“Ти — мені, я — тобі”
Команди-суперниці ставлять одна одній раніше підготовлені три запитання з даної теми.
III гейм
“Заморочки з бочки”
Учням пропонується відгадати загадки.
1. Щоб записувати числа
Чітко, правильно і стисло,
Щоб ці числа прочитати,
Точно все підрахувати,
Розгадати шифри,
Нам потрібні ... .
2. Чисел натуральних в світі є багато,
З них число найбільше не можна назвати.
Найменше ж знати всім годиться, І це, звичайно, ... .
3. На число це, знайте діти,
Заборонено ділити.
Проте множити — чудово,
Зразу відповідь готова.
Не роби собі проблем,
Обережно будь зі... !
4. Їх в підручнику багато,
Кожну треба розв'язати.
І не будьте ви ледачі
Та розв'язуйте ... .
5. По ній довго можна йти,
Кінця-краю не знайти.
І початку теж нема,
Бо ця лінія — ... .
6. Щоб довжини виміряти,
Інструмент цей треба мати.
Як будуємо пряму —
Цей же прилад я візьму.
Вийде не пряма, а змійка,
Як загубиться ....
7. В навчанні нам допомагає,
Про числа він розповідає,
Відрізки, формули, кути...
Його нам треба берегти.
Повинен знати кожний учень:
Наш друг і помічник — ....
IV гейм
“Математична естафета”
Учні почергово виконують завдання естафети. Значення кожного попереднього виразу використовується для складання наступного.
Завдання для першої команди
24,5 : 10 = а,
а : 0,5 = б,
б • 10 = в,
в : 0,7 = г,
г • 0,01 = ґ,
ґ + 1,86 = д,
д : 1,6 = е,
е - 1,2 = є,
є + 5,6 = ж,
ж : 6 = з.
(Значення останнього виразу дорівнює 1.)
Завдання для другої команди
1,38 • 10 = а,
а : 0,2 = б,
б : 10 = в,
в - 3,5 = г,
г • 0,1 = г,
ґ : 0,2 = д,
д + 6,1 = е,
е : 0,06 = є,
є • 0,01 =ж,
ж : 1,3 = з.
(Значення останнього виразу дорівнює 1.)
Підбиття підсумків гри.
Визначаються команда-переможниця та активні гравці, які й нагороджуються призами.

Search:
????????...

твір эволюция чіпки від правдошукача до розбійника

глобальна мережа

вірші про прямокутник

бесіда 4 клас

чи варто оправдовувати чіпку

Основні ідеї західно-європейської філософії 17 століття

байки прислівя про опис фізичних сил

урок з інформатики тема"Електранна пошта" 4 клас

роздільне харчування таблиця

Історичний процесс, як проблема соціальної філософії



?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010
��������...