.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Виховний захід на тему "Нумо лицарі" - ввічливість і повага в наші дні 


Виховний захід на тему "Нумо лицарі"

Мета заходу: розвивати у дітей увагу, уяву, ерудицію, логічне мислення, вміння лаконічно висловлювати свої думки; навчати дітей поваги один до одного; виховувати дітей бути ввічливими.
Обладнання та наочність: плакат, столовий сервіс, повітряні кульки.
Форма проведення: свято.
Рекомендована література: диво коло веселих та кмітливих. Збірник святкових ігрових конкурсних програм. Театралізованих дійств.— Кам.-Под.–“Абетка”.–2000;–98 с.

Хід проведення

Ведуча: Доброго Вам вечора, дорогі друзі! Ми раді бачити Вас у цьому залі. Сьогодні тут відбудеться не зовсім звичайний конкурс. Це турнір лицарів ввічливості. І у ньому приймуть участь хлопчики із 6-Б класу. Ми побачимо на скільки ввічливі наші хлопчики і чи можна назвати їх лицарями. Ми бажаємо їм успіхів. Нехай переможе найсильніший (лунає сигнал труби).
Ведучий: Просимо вийти учасників нашого конкурсу (учасники займають свої місця). Представляємо Вам журі конкурсу: ...(дівчатка 6-Б класу). Журі буде оцінювати конкурси по 5-бальній системі. Увага! Турнір оголошуємо відкритим!
 Ведуча: Перед тим як розпочати конкурс, пропонуємо учасникам привітати один одного і чим ввічливіше тим краще.
 (Хлопчики вітають один одного).
 Оголошую перший конкурс “Розминка”. Кожен з лицарів повинен дати відповідь на запитання: Кого називали лицарями в минулому?
Відповідь: Лицарями називали відважних, сміливих воїнів, які носили важкі доспіхи (лати, кольчуги, шоломи, були озброєнні списом та мечем).
Відповідь: Лицарі – це воїни, які навчались бойового мистецтва ще із 7 років. Вони вчилися їздити верхи, стріляти з лука, метати спис, володіти мечем.
Відповідь: Лицарі – це не тільки мужні воїни, це люди, які вміли дотримуватись даного слова, були ввічливими, допомагали одне одному в біді, заступались за слабшого, ображеного, благородно і з повагою відносились до жінки.
Запитання: Яку людину ми називаємо лицарем у наші дні?
Відповідь: Лицарем у наші дні називають людину, яка готова на подвиг і самопожертву заради спасіння іншої людини.
Відповідь: Лицар той, хто вміє виконувати свої обіцянки, хто ввічливий, говорить правду, заступається за молодших і слабших.
Відповідь: Лицарем у наші дні ще називають того, хто не боїться важкої роботи, хто уважний до своїх близьких.
Завдання 1: “Чарівні слова”
                     Кожен лицар має користуватися чарівними словами у спілкуванні із своєю дівчиною. Кожен з Вас зараз повинен зізнатися у коханні своїй дівчині, використовуючи якомога більше чарівних слів. За кожне назване слово учасник отримує 1 очко. (Конкурс проводиться)
Завдання 2: У Вас призначене побачення з дівчиною. З неповажної причини Ви запізнюєтесь на побачення (Мама змусила Вас негайно прибрати у кімнаті). Як Ви поясните своє запізнення?
Завдання 3: У Вашої дівчини день народження. Ви прийшли у “повному параді”. Та, роззувшись, Ви помічаєте, що Ваша шкарпетка порвалася. Як Ви знайдете вихід із цієї ситуації?
Завдання 4: “Сервіровка столу”
 Оцінюється по 5-бальній системі. Кожен з учасників повинен поставити на стіл тарілку, зліва від неї виделку, справа – ніж і ложку (причому виделку і ложку покласти вигнутою стороною вниз).
Ведуча: Отже, ми перевірили ввічливість та кмітливість наших лицарів. А зараз ми перевіримо мужність та силу усіх учасників.
Завдання 5: Хто швидше надує повітряну кульку.
Завдання 6: Хто швидше з’їсть 10 вареників.
 А зараз ми перевіримо театральні здібності наших лицарів.
Завдання 7: Учасники журі (дівчата) пишуть на окремих листочках назви тварин, рослин або природних явищ. Шляхом жеребкування учасники витягають листочки із надписами і намагаються зобразити написане так, щоб глядачі відгадали що це за тварина, рослина чи природне явище.
Ведучий: Молодці!
 А зараз настає найбільш хвилюючий момент нашого конкурсу. Наше шановне журі висловлює своє рішення:
1. всім учасникам конкурсу присвоїти звання “лицар”
2. найсильніші і найввічливіші лицарі нагороджуються пам’ятними подарунками.
Ведуча: Ось і закінчились наші розваги. Хотілося б побажати нашим лицарям добра, щастя в житті, сили, наснаги. Хай щастить Вам завжди і в усьому.

Search:
????????...

роман Хіба ревуть воли як ясла повні опис

михайло старицький не судилось скорочено

раби афіни

Поняття “персональний комп‘ютер”

Поняття “персональний комп‘ютер”

картинки про пори року

твір на тему порівняльна характеристика Чіпки і Грицька

Штучні супутники землі.

план конспекти по казці

кайдаш цитати?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010