.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
План-конспект уроку на тему Робота з телеконференціями 


План-конспект уроку на тему Робота з телеконференціями
Тема. Робота з телеконференціями.
Мета. Уміти користуватись web-поштою, працювати із серверами новин.
Обладнання: комп’ютери.
Тип: закріплення знань.
Хід роботи.

1.    Завантажте Internet Explorer.
2.    Зайдіть на web-портал Yahoo!
Введіть в адресний рядок www.yahoo.com.
3.    Створіть власну поштову скриньку на сервері yahoo.
Клацніть на посиланні Check Email JL на початковій сторінці Yahoo! Відкриється нова сторінка. Щоб створити нову поштову скриньку, клацніть на посиланні Sign Up. Сервер запропонує вибрати один із трьох можливих ва¬ріантів поштової скриньки:
•    безкоштовну (Free Edition). Приклад такої адреси - you@yahoo. com:
•    (Custom Edition). Оплата такої скриньки становить
$35 на рік. Ви зможете мати власну адресу, наприк¬лад, me@mv-own-name. com:
•    (Business Edition). Оплата становить $9.95 на місяць, адреси надаються різним підрозділам фірм   тощо, наприклад, sales(S>rogaandkopvta.com.
Виберіть перший варіант і клацніть на посиланні Sign Me Up! З'явиться сторінка з формою-анкетою, де по¬трібно акуратно заповнити таке:


Yahoo! ID    Введіть адресу вашої електронної скриньки до символу „@"
Password    Введіть пароль
Re-type Password    Повторно введіть пароль для уник¬нення помилки з введенням пароля
Security Question    Виберіть зі списку або введіть запитан¬ня, яке у вас асоціюється з паролем. Це запитання вам буде задане у разі необ¬хідності, щоб нагадати пароль
Your Answer    Дайте відповідь на своє ж запитання та на інші
Birthday    Введіть дату народження
Current Email (Optional)    Введіть існуючу e-mail адресу (необов'язковий параметр)
First Name    Введіть своє ім'я
Last Name    Введіть своє прізвище
Language & Content    Виберіть зі списку мову та континент
Zip/Postal Code    Введіть код вашого міста
Gender    Введіть стать
Industry    Виберіть зі списку галузь вашої діяльності
Title    Виберіть зі списку форму звертання
до вас, наприклад, містер, професор тощо
Specialization    Введіть спеціальність
Send me special offers from selected Yahoo! partners through Yahoo! Delivers    Поставте прапорець біля цього пунк¬ту, якщо ви бажаєте підписатись на якісь групи новин, наприклад, музи¬ка, бізнес, магазини, подорожі тощо
Enter the word as it is shown in the box below    У це поле введіть слово, яке буде зоб¬ражене на екрані. (Це зроблено, щоб унеможливити доступ малим дітям).

Заповнивши всі поля, клацніть на кнопці Вибрати. Якщо всі дані введені правильно, то на сервері Yahoo! буде ство¬рена ваша поштова скринька. Часто трапляється так, що назва скриньки, яку задали, вже існує. Тоді система запропонує вибрати назву зі списку, який вона утворила, Треба виконати ці вимоги й ще раз Перевірте свою нову поштову скриньку.
Зайдіть на початкову сторінку Yahoo! Клацніть на поси¬ланні Check Email, Введіть своє ім'я та пароль та клац¬ніть на Sign In. У вікні, що відкриється, у розділі Mes¬sage Center клацніть на посиланні Check Email. Відкри¬ється форма, подібна до вікна звичайної поштової прог¬рами. Огляньте папку Inbox. Вам мав надійти лист із привітаннями та повідом¬ленням, що ваша поштова скринька зареєстрована на Yahoo! Це прийнята фірмою форма ввічливості. Відправте лист-тест до нової скриньки. Для цього клацніть на посиланні Compose. Відкриється вікно для створення нового повідомлення, яке мало чим відрізняється від аналогічного вікна в Outlook Express чи в іншій поштовій програмі. У полі То: введіть свою адресу, а у полі Subject - слово Test, у полі введення напишіть повідомлення двома мовами: англійською та українською. Коли повідомлення буде готове, надішліть його, клацнувши на кнопці Send.
Відправте лист із повідомленням про те, чим ви займає¬тесь у цей час (вивчаєте Інтернет тощо) до друга. Створіть або скопіюйте файл з рисунком у свою папку. Відправте лист другові з приєднаним файлом. Під час  створення  повідомлення клацніть на посиланні Додати/Вилучити додатки (Add/Delete Attachments) => вибе¬ріть файл, який хочете надіслати разом з повідомленням, і клацніть на кнопці Send. Огляньте новини, що є на сервері. Занотуйте відомості про якусь подію у звіт. Створіть ще одну скриньку, наприклад, на сервері Ukrpost. Для цього в адресний рядок введіть www.Ukrpost.net. Ви¬беріть український інтерфейс та створіть свою скриньку. Виконайте пункти 4-9, користуючись поштовою скринь¬кою Ukrpost.
Підпишіться на якісь новини серверу Ukrpost. Для цього увійдіть у щойно створену поштову скриньку і клацніть на кнопці Керування службами. Виберіть одну із  запропонованих служб новин і закрийте вікно. Далі зліва у вікні поштової скриньки виберіть цю службу новин і натисніть на посилання Список.
У вікні, що з'явиться, клацніть на посиланні Підписатись. Для отримання новин необхідно клацнути на кнопці Отримати.
Перевірити пошту праворуч від заголовка новин. Якщо до вашої скриньки надійшли якісь новини, то побачите відповідне повідомлення.
13.    Огляньте теми форуму на сервері Народ.Ру.
В адресний рядок введіть www.narod.ru. Знайдіть поси-лання Форуми й активізуйте його. Далі клацніть на поси-ланні Реєстрація і заповніть запропоновану реєстраційну картку, натисніть на клавішу введення. Далі виберіть по-силання Форуми => виберіть яку-небудь із запропонова¬них тем і клацніть на її заголовку. Перегляньте повідом¬лення, які є на форумі.
14.    Надішліть повідомлення на форум.
Клацніть на кнопці Нове повідомлення => заповніть запро-поновану форму: своє ім'я, електронну адресу та текст по-відомлення, клацніть на кнопці Додати повідомлення. Стежте за полем повідомлень на форумі - через деякий час там має з'явитись і ваше.
15.    Перегляньте теми форуму на сервері BigMir.
Введіть адресу www.bigmir.net і знайдіть посилання Форуми.
16.    Зайдіть на чат порталу Мета.
В адресний рядок Введіть meta-ukraine.com. Активізуйте посилання МетаЧат. Далі клацніть на посиланні Новий користувач. Заповніть реєстраційну карту. Занотуйте ло-гін {своє чат-ім'я) і пароль у звіт. Натисніть на кнопку Зберегти зміни. Введіть свій логін та пароль і натисніть на клавішу введення. Виберіть кімнату із запропонованого списку і натисніть на кнопку Увійти. Скільки співрозмов-ників бере участь у чаті? Виберіть закладку Спілкування, введіть текст привітання і натисніть на кнопку Сказати. Стежте за розмовами у кімнаті. Напишіть свою репліку. Чи вам хтось відповів? Зайдіть в іншу кімнату. Вийдіть із чату, натиснувши на кнопку Вийти.
17.    Ознайомтесь з іншими чатами:    Gala-Chat (http://www.
galachat.com) чи чатом на http://www.lplusl.net.
Продемонструйте роботу викладачеві.
Здайте звіт.

Search:
????????...

лабораторна робота№1з фізики

план захар беркут

ендемічні захворювання виникають у наслідок

практична робота з інформатики створення презентацій

ендемічні захворювання виникають у наслідок

мета туристичного гуртка

міжгалузеві інститути права

стереометрія 10клас

цитати до образу Чіпки

медичні терміни?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010