The World of your HobbiesПлан-конспект залікового уроку з англійської мови в 5-В класі проведеного студентом 4 курсу факультету іноземної філології Тема уроку: «The World of your Hobbies» (світ твоїх хобі) Мета уроку: ознайомлення й закріплення нового матеріалу; закріплення вивчених лексичних одиниць; покращення навичок читання й діалогічного мовлення; виховування в учнів культуру дозвілля. Обладнання: підручник з англійської мови для 5 класу, роздаткові матеріали: ілюстрації з хобі, відеомагнітофон і телевізор, відеокасета формату VHS з фільмом про хобі англійською мовою. Тип-уроку: урок-бесіда, закріплення вивченого матеріалу Хід уроку I. Організаційний момент. Good Afternoon! I’m glad to see you! Take your sits. Who is absent for today? II. Перевірка домашнього завдання. Ex. 3 on page 176. ІІІ. Повідомлення теми та мети уроку. Write down the date and topic ion your copy-books. IV. Мотивація навчальної діяльності. I want to remember that we are continuing the topic “Hobbies and Pastimes”. So, let’s do Ex. 5 on page 115. V. Введення нового матеріалу. 1. Natalya Oleksandrivna gave us film “The World of Hobbies” and I would like to watch it. Діти дивляться фільм 10 хв. (У фільмі показуються різні Хобі, поки йде показ хобі внизу екрана є титри з назвою хобі, для кращого сприйняття і засвоєння матеріалу учнями) What was new for you in this film? В основному у фільмі були зображені фактично усі хобі, які вони пройшли. Good, let’s make a list of Hobbies from this film. Діти намагаються пригадати і разом з вчителем записують. Martial arts Kung fu Karate Judo Tae Kwon Do Stamp collecting Coin collecting Rock collecting Postmark collecting Listening to music Watching movies Making movies Singing Dancing Ballet Photography Taking pictures Bird watching Making models Pottery Sculpture Woodwork Leatherwork Reading novels Writing poetry Painting Gardening Cooking Needlework Knitting Embroidery Quilting Вчитель пояснює невідомі слова, якщо є. 2. Answer the questions according to the film. 1. Do you do any of these hobbies? 2. Which one(s) is/are the most interesting to you? 3. What kinds of hobbies do your friends have? 4. How much time every week do you spend on your hobby(-ies)? 5. What are the benefits of doing something you enjoy every day? 6. Which new hobby would you like to learn? Why? Учні в бесіді обговорюються фільм відповідаючи на вищевказані запитання. 3. Look at these pictures and try to sign every hobby using your list of hobbies. Вчитель роздає учням картинки, на яких зображено кілька хобі. Їм потрібно підписати їх. 4. Ex. 4 on page 114. 5. “Nick and Mouse”. Учні читають і перекладають невеликий текст з підручника (уся лексика вже знайома). V. Підведення підсумків уроку. VI. Homework. Ex. 6. on page 115. Ex. 5 on page 83. Вчитель пояснює домашнє завдання.