.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Романтична Молода Пані 


Романтична Молода Пані

Романтична Молода Пані
Один з багато незручностей дійсно легкого є, що it'sel- ' dom надає вам повну історію. Деякий інцидент порушив j'j^jj^ncerest. g£ople, хто піклується в цьому знаходяться в devilsown плутанині, і ви задаєтеся питанням, якого біса willha-[ipen потім. Well, gerierall^ нічого не трапляється.Неминучий latastrophe ви for^aw не був неминучий врешті-решт, і висока трагедія, без будь-якої уваги артистичній порядності, зменшується в салоновій п'єсі. Зараз. постарів має багато недоліків, але це має цю компенсацію {серед, дозволяють нам допускати, не декілька інші), що sometirnes це надає вам op¬portunity бачення, чим був ihe результат певного події vou свідчив давно. Ви залишили надію коли-небудь knowingwhat був кінцем історії, а потім, коли ви найменше чекали це. il вручений вам на твердому диску.
Ці відображення прийшли в голову мені, коли, ескортує ihe Marquesa de Сан Bsteban до її автомобіля, я повернувся в jiotel і сіль внизу знову в ihe дозвільному проведенні часу, i замовив коктейль, відповідають сигарету, і composed^yself, щоб замовити мене recollec-I uHis.Thehofei був ne^vand spiendicf,it був fike кожен інший
першокласний готель в Hurope, і 1 жалкував, що ради його сучасної слюсарної справи я покинув old- fash¬ioned живописний Готель de Мадрид, до якого я загалом пішов, коли J залишився в Seville. Є вірно, що від мого готелю / є вид благородної річки, Guadalquivir, але це не виготовило for"thes dansants", який заповнив дозвільне проведення часу бару два або трьох днів тиждень з фешенебельним натовпом, чий exuber¬ant бесіда майже топила скрипучий шум джазового оркестру.
1 був всім часом після обіду, і входивши в знайдений my¬self в середині киплячого натовпу. 1 wenl до desk і проситься про мій ключ таким чином, що я, можливо, пішов би прямо аж до моєї кімнати. Але вахтер, вручаючи це до мене, сказав, що пані просила про мене.
"I'or мене?"
"Вона хоче бачити вас дуже. Це s Marquesa de Сан Esteban". 1 не знав нікого з цього імені, ^"li має бути деякою помилкою".
Як 1 говорять словам, дивлячись швидше невизначено навколо, пані підняла lo мене з протягнутими руками і яскравою усмішкою на її губах. Наскільки мені відомо я ніколи не бачив її перед тим, як в моєму житті. Вона схопила мої руки, обидва з ihem> і коливав їх тепло. Вона говорила в плавній французькій мові
"Як дуже добре, щоб бачити вас знову врешті-решт ці роки. Я пиляю папером, який ви вбивали тут, і я говорив lo безпосередньо i повинен знайти його. Скількох років - це з тих пір, як ми танцювали разом? Я daren't думають. Ви все ще танцюєте? 1 роблять. І ?? бабуся я жир м. звичайно, я не піклуюся, — і це утримується мене від отримання жирнішим".
Вона говорила з таким очеретом, що це перевело мій дух далеко, щоб прислухатися до неї, Вона була повною людиною, більш ніж middfe-aged жінка, дуже виготовив, з червленим волосом, очевидно dyed, вирізують раптово; і вона була одягнена в heiglii моди Parisi¬an, яка ніколи не задовольняє Іспанських дуже well жінок. Але вона мала веселий, фруктовий, сміх, який вимушував вас відчувати, що ви хотіли сміятися туалет. Є абсолютно очевидно, що вона повністю насолоджується життям. Вона була прекрасною фігурою жінки і я зміг well be¬lieve, що В молодості вона була beautltul, Bui 1 не міг розмістити її.
Xome і п'ють стакан шампанська зі мною і ми будемо розмова старих разів. Або ви матимете коктейль? Наша дорога стара Seville змінилася, ви сек. "Thes dansants" і cock-liuls. літій тільки подібно до Парижа і Лондона зараз. Ми зловили. Були цивілізованими людьми".
Вона приводила мене до столу біля простору, де вони були danc¬ing і ми сіль внизу. / cou^d не продовжують удавання \ був легкістю звукової частоти: 1 думається я повинен тільки добратися в жахливий безлад.
"Це s жахливо дурний від мене, переляканий Lm". 1 говорять, "але я don4 здаються здатними пам'ятати коли-небудь знання кого-небудь з вашого імені за старі дні, в Seville".
"Сан r^steban?" вона перервала перед тим, як 1 міг піти. "Naturalh'. Чоловік mv прибув Salamanca Irom. Він був на дипломатичній роботі. ?? вдова. Ви знали мене як I'ilar
Carreon. Звичайно, маючи мій hair червоний колір змінює мене небагато, але інакше я не думаю, що я змінили багато"!
"Не у повітрі, я сказав, що quickly/'Il є тільки ім'ям, що boih-ered мене".
Звичайно зараз! пам'ятайте її, але 1 піклувався в thf моменті тільки із зусиллям приховати від herihcmingled tnnslernation і розвага, яка орала мене як 1 реалізовують, що Pilar Carreon 1 танцював wuh в Графині de Marbellas parlies і у волосі, перетворив на ihls повну людину, виставивши напоказ вдову, яку я не міг перебиратися через це. Але 1 є, щоб спостерігати мій крок. Я задався питанням, якщо вона знала, як well я пригадав історію, яка коливала фонди Seville lo літіїв, і я був радий, коли після того, як вона остаточно запропонувала мене, експансивний fare¬well 1 міг пригадати це спокійно.
За ті дні, forty роки тому, Seville не стала спроможним комерційним містом. Він мав тихі, білі, вулиці, що мостяться з булижниками, з i>f церквами множини на du'belfries, якого, лелеки побудували свої гнізда. Бичачі борці, студенти, і нероби прогулялися в Sierpes весь день. Життя було легке Це звичайно, був перед часом легкових автомобілів, і Sevillan жив би в бідності, застосувавши кожен можливий economv, в замовляють це> мають вагон. Скеляста вершина це luxurv він був готовий жертвувати потреби легкого. E-veryone, хто мав будь-яку заяву аристократизму під'їхав і внизу Delicias. подібні для парку сади Caiadalquivir, кожен благословенний час після обіду від п'яти сезам),seven. Ви пиляєте вагони всіх сортів, від фешенебельних Лондонських Людей вікторіанської епохи до старого broken внизу shavs
ihul здавався неначе вони терпіли б невдачу на шматки, magniticent коні і нещасні карби, чий трагічний кінець в бичачий дзвінок Øâ поблизу. BUC був один екіпаж, який не зміг h\, щоб сконцентрувати увагу незнайомців, другий був Вікторією, сам Mu.n я .Yiid ncw.drawn f зупиняють коня beautilui мулів; і thecoach-man і лакей носили національний костюм Andalu-lli в блідій сивині. \i був найрозкішнішою Seville страйку знав pvei, і це належало до Графині de Marbella.
Вона була одруженою жінкою Òã峿ñÜ ю Spamard. хто захоплено прийняв методи і митницю країни її чоловіка, bul wi!h Паризький dc^ancc, який надав їм особливу відмінність. Решта частини різанин накинулася на 4 huails темп таким чином, що їх тимчасові власники могли подивитися і бути seert, але графиня, позаду її мулів, примчалася між ihc два, що повзає лінії в швидкій рисі, пройшов lo кінець Delicias і назад двічі а потім прогнав.
Перехід смакував щось з авторського гонорару, Коли ви подивилися ai вона граціозно опечатав в цьому швидкому главі Victoria>her красиво |Mrised, її волос діаманта туалету золото, яке природне, ви не задавалися питанням це її Траншейну жвавість і визначення надало їй позицію вона heid. Вона зробила Jhe ta^hion. Її декрети були законні. Але графиня мала не дуже багато поклонники lohave як багато ворогів і ihe більше всього delerm/ned їх був овдовілою герцогинею de Dos Palos, чиє народження і соціальний наслідок зробив її cbim як ò³ô³ firsi розміщують в SiKiety, який Французька жінка виграла витонченістю, дотепністю І символом
Now the duchesshaili"iH>nlytkmghLi.T. i hiMVijs Dona Pilar. ShewaMweniy when 1 lir''^ Knewlur amislu-wawiTVbeautiful. She had magnifict^iii I'yes and .1 skm th-u. however hard you tried to findalessh'Kkiieyed v^.iviinU'N,rilH'n,v<ui could onlvcailpcach-hke,Sh^'"-i^^'^"'y^h">J»*lht'i i.ijhor.i Spanish girkwьнiared mouihandda/vUn^lywhili; teeth.She wore her abu')dant, shining bla* k h""f dressed vrry clahtiijiily in ibe Spa n i sh St y leaf the per "kI Shiw,isi(ihnitetv,illuiiiiji. The fire нnhefbнat-kej'es,lhe wau//dн*'н hvi s;нн/нн'jНH*Н-нhK/н4vfie«sof her movementssuggestidsoimHhpassumlh.UiL iijlly wasn't qu:te fair. She belonged t^' 'he yener-ilion wimh w.is straining toUcak the old conveniion*" th.u luui ki-pi iW S|>.irii\hglrlof good tamiiy hi Jden dWJy ull il wj\iirin:lor hci lo tu nurned. I often played IcnnU with hi'rand 1 u.sed todjiHe with her at the Countess de Marbellii's partus. The ^lu^he^^ i.i>ikskdered the French woman's parlies, with thaiiipav^ne      .1 sit down supper, ostentatious, and whtn she tipeiu'il liei own great house to Society, whieh was only iwjce a yi'ar, } wj.s \o ^\vc them lemonade and biscuits. Rut Mho bied Hghiini; hulls, as herhusbaнidhaddone.aнtdon the occasions when the young bulls were tried out. she       picnic luncheons lo which her friends WL-ro asked, very i^ay and inlornial, bul wnh a sort of feudal state which fascinated my n>mantit iinjgihjtion.
Одного разу, коли бики герцогині були до hghi al, м. j кориди Sei'iík-, я поїхав м. w\th їх al ніч нас один з t/ie чоловіків, що ескортують Жінку, Pilar, вмирає sed в costunK' ih.u rommded один з картини Гойя, хто очолив ihii i mv.iK jd-' другий np*» привабливий досвід, щоб поїхати всю ніч, на тих /\ndy, що скаче]usjjn коні, з шістьма биками, оточеними биками, гримівши позаду.
Хороші mjfiv чоловіки. багатий або nobie і іноді bolh, запитав руку Жінка Pilars в marriage.but не дивлячись на її протести матерів, вона мала відмовився від них. Герцогиня оженила heen в п'ятнадцяти і здається їй дійсно непристойний це її дочірній ai iwemy має бути все ще самотній. Герцогиня запитала її, що вона чекала fon, il був абсурдний, щоб бути туалет difficuh. U був нею належним чином для одруження. Але Pilar був упертий. Вона знайшла причини lorejecj кожен один з її поклонників. 1 курка truth cdme.
Протягом щоденних в'їжджань Delicias, який герцогиня, що супроводжується її дочкою, toiik, у великому старомодному ландо, вони передавали графиню, оскільки вона двічі швидко під'їхала і внизу прогулянка. Пані були на такому поганому терміни ihai, який вони
претендували не на секунду один одного, але Pilar не міг тримати її очі часто, що різкий вагон і twobeaulifulgrey мули і, nol ivishing tocatch rhecoun-lesis іронічний блиск чогось, її власний говорять на кучер whi? управляв нею Він IVHIS rhe handsomest чоловік в Seville і в hisbeautiful обмундируванні він був зором, щоб подивитися, Звичайно жоден kntw точно, що трапилося, bul очевидно більш Pilar подивився на кучера, більше, їй подобався iook hinj, і так чи інакше або інший, при цьому частина історії залишилася
У іспанський ihe класах дивно змішується і дворецький, можливо, має в його венах багато благороднішої крові, ніж майстер Pilar iearni. не я думаю без satislaciion, thai ihe toachman належав до стародавнього tamily Леона, ihan, який, немає нічого в Андалузії більше розрізнив; Jiiil re.illv, оскільки народження пішло там був маленьким, щоб вибрати bciween їх. Тільки її liie був переданий в ducai особняку, поки наявна доля викликала йому toearn його h'ving на коробці Вікторії. Ніхто не міг жалкувати про це, smcc тільки в цьому піднесеному plati- міг він сконцентрувати увагу більше всього diltii.ull жінки в Seville.Вони говорять шалено в любові з одним aiioihei. Другий так трапився, що тільки потім молодий чоловік звернувся до Marqoesdt^ Сан Esteban, кого вони погано зустріли в .San Seba.slMii tbv siimmcr перед, написав герцогині і запитав loi рука Pilars в niarrlage. i íe був надзвичайно прийнятний і i зупиняють коня lanuiieshad сформований aiiiancts від вапна до вказаного строку з часу царювання Пилипа 11.1 він герцогиня була настроєна не терпіти ніякий більше nonsense^and, коли вона говорила Pilar oí, що пропозиція додала, що вона коливалася довгий eiumgh. Sht повинен eithi-r одружують його або вона повинна піти в жіночий монастир, "im не gomg або те, або останній'. Пі/площа Mttd, "Що ви збираєтеся робити тоді? 1 надали ви будинок достатньо довго." Tm, що збирається одружувати Jose Леона"
" Ким є він?" Pilar hesitaied мигцем і це, можливо, є. це - indecil, які сподіваються, thai вона blu-Jied небагато, "Hes countess^ кучер".
"Яка графиня?"
"Графиня de Marbella;
1 пам'ятайте герцогиню, well і \ упевнений, що, коли будиться вона увіткнула al мало. Вона laged, вона благала, вона плаче, вона сперечається. Було ternhc місце дії. Люди сказали, що вона тьопає її daughter і тріпнув її волосся, але 1 мають враження, що Pilar в такому проході був здатним ot, що дає здачу. Вона повторювалася !hai вона \oved josc Леон і він любив її. Вона була di^iermined, щоб оженити його
Герцогиня Jhc звернулася до фамільної ради, речовина була поміщена перед ними і є рішуче, що, щоб зберегти їх цілком від ганьби Pilar потрібно бути забраним до країни і fcepi там (погано вона мала recos-ered від її сліпого захоплення. Pilar добрався вітер o\ схема і поміщають зупинка \o це ковзаючи поза вікном її кімнати колись вночі, коли кожен спав і рух/нанограм до Uve ivith її (батьки над. Вони респектабельні персони U'ere, які населили маленьку квартиру на u/7fashionable стороні Ciuadalquivir, в кварталі friana, що звертається.
Після цього ніяке приховування не було можливе.Жир був у ihe вогні і клубах уздовж Sierpes bu/zed з скандальними Офіціантами були зайнятими приносячими підносами маленьких окулярів Manazaniila, що тримаються, до членів від сусідніх винних магазинів. Вони goss/ped і la:;ghed над fhe scandai. і Pilar знехтувані поклонники були одержувачами багато con-gratulations
Vi'bat jn уникав Tht, в якому dut'hess був [.(csp^iir. Вона не могла подумати ні про що краще до ¿0, ніж проходять Ui Aichbishop> її довірений Iriirnd і fornicr tonles'isor, і be^ IVim, безпосередньо, щоб міркувати з mfainaleii дівчинкою.
Pilar був викликаний в суд повісткою 10 ihc єпископський paLnJen-irul добро o(d чоловік, використовував до заступився fannly t^uarroU.did його utmost (o покажіть їй дурість її курсу. Хатина вона не зможе бути переконана, Nofhinj; ihjJ unvfynv toiJd Sijv woit}d індукуйте її, щоб покинути чоловіка, якого вона любила. Tlie Juthesss, що чекає в прилеглій кімнаті, був посланим lor і робив Imal апеляція lo її дочкою Марно. Pilar повернувся до її humNe, що мешкає, і герцогиня в сльозах була зліва одна з Архієпископом.Archbiihop не був ніяким /cs, -? astufi', ніж він w.i.-, jMiHis.,md, коли він бачив, що відвернута жінка є привіт заявляють, щоб слухати lo його, радив їй як lasr resouriL-10     єдиний Час Графиня de Marbella, Вона була cleverest жінкою в Seville і це, можливо, було б, що вона може зробити що-небудь.
Спочатку герцогиня обурено відмовила. Вона ніколи не переносила б приниження звернення до hei найбільшого ворога. Швидше зміг стародавній будинок [)os i'Mos падіння в крах. Архієпископ був ac<;ustomed до роботи з утомливими жінками. Він встановив him^e}f mih джентльменство}c<:imiiiit^ i!iihK-<^ її, щоб передумати і тепер вона consentid lo накидають theFrenth себе милосердя жінки, Wichiiigf в hi-r серці вона послала повідомлення, що питає, чи бачила б вона, можливо, her.and, що aUernoon супроводився в її купе.
31
' Графиня J'he звичайно мала b^ri один з Jhe rtrs^, щоб чути stor>'. b^t вона hstened до нещасної матері неначе вона не знала річ про це. Вона насолодилася ситуацію надзвичайно. Це був вінчаючий тріумф, щоб мати vin-iUctive герцогиню на її коліна betöre її Але вона знаходилася в серці '(добродушна жінка і вона мала схильність гумору
"літії більше всього невдалої ситуації "вона said,"And, Даруйте, що один з моїх служителів має бути випадком il. Але я точно не дивлюся, що ! може зробити".
Duchtss подобався б lo тьопають пофарбоване її обличчя і її голос здригнувся маленький з etVori, який вона зробила, щоб управляти її гнівом.
" Молодший js nol для моєї власної користі я - askmg ви для допомоги, U*s для Pilars. Я знаю, ми всі know.that ви - cleverest жінка в місті. Здається мені, здається Архієпископові, що, якщо був вихід> ваша швидка дотепність знайшов би це".
Графиня знала, що вона грубо лестить. Вона зробила noi розум. Вона hked це.
'*Ви повинні дозволити мені ihmVl
" Звичайно, якщо hed, що був загальний]cnian Я міг послати годині свого сина і він мав би убив його> але Герцог Dos Palos не може боротися поєдинок з Графинею de кучер Marbella"
"Можливо nut"
" за старі дні це повинно ha^e, такий простий. 1 повинне просто найняти пару хуліганів і мав тварина ihroal Lïil колись вночі в tho slrtvi. Uul з турбують thfse закони ihey мають в даний час deceni pei}ple майте шлях oï, що захищає собі irom образу."
^' l повинен жалкувати будь-який метод i.l seuing diediiTieuhy thar позбавляють nie ol послуги ol e^velleni n>achman" дзюрчав couniess.
" Але якщо він оженив мою дочку, яку він не може tonimue, щоб бути вашим co^hman, я крикнув ïhe duchesi imhgnaiuK'.
"Ви збираєтеся надавати I'ilar mcomt- Im ilvm lo живуть?"
"Мене? Nol песета. Я говорив Pilar al oïue thai вона не повинна отримувати нічого від me/fheycan голодують lor все я <.are".
" Well я повинен думати замість того, щоб роблять lhal, він віддасть перевагу lo перебуванню на тому, як мій кучер. Є дуже хороші кімнати над моїм СІ ах я es"
Герцогиня Ihe бліднула. Герцогиня wenl червоний колір, *"Forgetai/ (капелюх пройшов між нами. Телефон нас бути друзями. Ви не можете піддати мене такому приниженню. II я коли-небудь робили речі до alfroni ви i питають вас на моєму kne^-s lo прощають мене.' Герцогиня плакала
"Сухий ваші очі, Герцогиня", i=renchwonian повідомив нарешті."l
зробіть, що я можу." "- там що-небудь ви можете зробити?"
" Можливо. - Цьому дійсний Pilar lhai має і буде літій, i\c немає власних грошей?"
" Nol пенні, якщо вона одружує без моєї згоди." Couniesi надав їй один з її hri^husl • tiaiefi. ^'There - загальне враження що південні люди романтичні
'• :o"''wih Молодь iatly
і північний mailer-of-fact людей. Зміна вірна. Вона - жителі півночі, хто Невиліковно романтичний, 1 жили достатньо довго серед вас Іспанки, щоб знати thai, ви - ніщо, якщо не практично.^
Герцогиня була дуже розбита, щоб образитися відкрито ihese неприємні зауваження, реп'ях. о, як вона ненавиділа жінку.' Couniess de Marbella підвищився до її feei.
" Ви повинні чути від мене в ході дня" Вона tWrnly звільнив її відвідувача
Вагон був ordereii для п'яти година і в десяти хвилинах, couniess. dresseii для її їзди, послав за Jose. Коли він вступив в купе, we^ringhis ліврейний сивини огорожі, з таким повітрям, вона не могла заперечувати ihal, він був дуже хорошим до U>ok upon.lfhehadnoнheenherownsoachman — we/^il не був моментом для ідей цього, сортний Він стояв перед нею, тримаючи himseif легко, bul з галантним swa^er. Не було нічого рабського в його відношенні.
" Tireek бог", графиня дзюрчала до себе "Це тільки Андалузія thai може проводити таке types'^. А потім голосно "f hearihal ви збираєтеся одружувати дочку Герцогині Dos Palos"
"Tf counïL^ss не робить object''. Вона знизала плечима свої плечі.
"Хто б ні >'ou одружують - тема повного indif¬ference до мене. Ви знаєте звичайно, що Жінка Pilar не матиме ніякого успіху."
36
'' Так, madarn. 1 мають хороший pU^e і 1 може тримати мою дружину. 1 bve її"
canl засуджують вас для thai. Вона - красива дівчинка. Bui я вважаю це за iinjy nghi lo k'lJ ytm liui} h^ive .i розв'язав oh/e<:fioнi, iti оженив cnaehmen. На ваш весільний день ви залишаєте моє обслуговування. Це є турбують i доводився говорити вам, Vou може піти."
Вона почалася до liiok в щоденній газеті, яка тільки прибула від Каструль, але |ose.as, вона vxpetted>did не siir. Він збентежив поглядом ai поверх. Тепер графиня знайшла.
"Що ви чекаєте lor'i'
" Я ніколи не знав, що пані пошле iiieaw,Ay", якому він відповів в аварійному тоні
"\ не майте ніякий doubc, якими ви будете fmd інший pj-ne", "Так. але..."
'^ Weli, що !>. це?" Вона запитала гостро. Він підписав нещасно
"Є nof пара muies в цілому Іспанії до comc вище за loours/rheyVe майже людський U^ings/ihey розуміють кожне слово Н скажіть їм."
Графиня надала йому усмішку, яка повернула б главу кого-небудь, кого не був шалено в любові вже.
"Tm, переляканий, ви повинні вибрати між мною і ваш be¬trothed."
Він перебрався від однієї ноги (o інший iiv помістив його руку до його кишені, щоб отримати себе сигаретою, однак, з іншого боку, пам'ятаючи, де він був. обмежено gesturi-. Я le glanc^^d в
77^1- Ifoniíintií ????? ????
графиня і що особливий проникливий усмішка tame над його обличчям, яке ті, хто жив в Андалузії, знають так well
" У такому разі. 1 не може коливатися. Pilar повинен бачити, що це змінює мою позицію повністю Один може gcï э míe будь-який day oí тиждень> але piace подібно до цього знаходиться тільки одного разу в lifetlme. Я маю бути дурнем, щоб підкинути реальний масштаб часу для жінки"
Це було кінцем пригоди, втрачають Леона продовжував управляти Графинею de Marbella, але вона відмітила, коли Ihey розвивав швидкість і внизу Delicias, що надалі, оскільки багато очей було направлено на її красивого кучера, як на її bíesí hal; і роком пізніше Pilar оженив Marques de Сан tsteban.

Search:
????????...

заповідники карпатського регіону

що було покладено в основу сюжету твору "Кайдашева сiм"

спрощення чергування приголосних

основні проблеми середньовічної філософії

козацкі розваги эмблема

характеристика образив Мотри хиба ревуть..

план проведення змагань "Перші кроки"

коцюбинський ідуть дощі

в якому класі починають вивчати десяткові дроби

міжгосподарські безготівкові розрахунки?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010