.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Мікрофлора травного каналу 


Мікрофлора травного каналу
В шлунку і тонкій кишці людини несприятливі умови для розвитку мікроорганізмів. При нормальному функціонуванні шлунка завдяки бактерицидній дії шлункового соку в ньому майже немає мікробів, однак при порушенні нормальної роботи шлунка кислотність шлункового соку змінюється; з рота в шлунок можуть попадати разом із їжею і розмножуватись молочнокислі бактерії, сарцини, сінна паличка, дріжджі, а в окремих випадках -  дизентерія, черевнотифозні, паратифозні та інші патогенні мікроорганізми.
У дванадцяти палій кишці зрідка трапляються мікроби. Тільки в окремих випадках тут можна виявити Stertococcus faecalis, гриби та деякі інші мікроорганізми. Зовсім не має або дуже мало мікробів у тонкій кишці.
Найбільша кількість мікробів у товстій кишці. Їхня кількість у фекальних масах людини перевищує 107 клітин на 1 г. Протягом доби доросла людина виділяє разом з екскрементами близько 7 паразитів мікроорганізмів.
Природа мікрофлори кишечника людини зазнає істотних змін залежно від характеру їжі і особливо – віку людини. Травний канал у новонароджених стерильний, через деякий час (протягом доби) він заселяється випадково мікрофлорою з середовища, яке його оточує (головними чином при годуванні). І надалі в кишках немовлят встановлюється специфічна мікрофлора, в якій переважає Biffadobacterium. З припиненням годування дітей молоком ця бактерія зникає, а мікрофлора кишок повністю змінюється.
В кишках дорослих людей виявлено понад 260 видів мікроорганізмів. Переважаючими видами є Bacterades, Eschericha coli i Streptococcus faccalis. Лактоцили і ентерококи, стрептококи, стафілококи, кластридії та інші бактерії становлять меншу частину мікрофлори кишечника. Із грибів у кишках виявлено представників двох родів: Candida i Torulopsis, а з найпростіших – Balantidium, Entamoeba i Trichomonas.
Цікаво, що таке бактерія, як Clastridium perfringes, що постіно живе в кишках людини має здатність виролбляти травні ферменти, а Escherichia coli – необхідні організму людини вітаміни: тіамін, рибофвавін, ціанокобаламін (ацифорільна і болгарська палички, актиноміцити та інше) дуже корисні: вони запобігають розвиткові патогенних бактерій, які можуть проникати разом з їжею і водою до кишок.
Надмірне приміненя антибіотиків і сульфамідів може призвести до значних змін в мікрофлорі травного каналу.

Search:
????????...

образ галі в романі хіба ревуть воли як ясла повні

паралелограм і його види

що таке акселерація психічного розвитку

Чіпка Вареник протестант і борець

твір осіння мелодія

давньоруські музиканти і музичні інструменти

Діалог комічна ситуація

апостроф не пишеться

Захар Беркут-захист рідної землі\проблема

вірш виклик?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010