.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Робота з текстом 


Робота з текстом

Робота з текстом

Текст в створюваний документ вводиться за допомогою клавіатури. При наборі не треба нажимати клавішу Enter у кінці кожного рядку - редактор MS Word автоматично переходить з одного рядку на другий після досягнення правої границі тексту. Ця властивість називаєтся переносом по словам. Клавішу Enter можно натиснути тільки для переходу до нового абзацу. Після натиснення клавіші Enter курсор переходить в початок строки, яка знаходиться нижче. Щоб почати новий абзац з червоної строки натисніть клавішу Tab.
Знищення тексту

Розташований ліворуч від курсору текст знищуєтся за допомогою клавіші Backspace , а текст розташований праворуч від курсору за допомогою клавіши Delete. В редакторі MS Word можна знищити цілй блок текста. Для цього треба виділити потрібний блок і натиснути клавішу Delete.

Робота з блоками.
Блоком називається виділена спеціальним образом ділянка тексту. Операції редагування які виконуються після виділення блоку поширюються на кожний його елемент.
•    Для того щоб виділити потрібний блок в тексті необхідно встановити вказівник мишки на початок блока, натиснути ліву кнопку мишки і не відпускаючи її, перемістити вказівник у кінець блока який виділяється, або нажати клавішу Shift і виділити текст за допомогою клавіш, яки управляють курсором.
•    Для виділення слова необхідно встановити на нього вказівник мишки двійчі натинути ліву кнопку мишки. Щоб виділити декілька слів, разтошованих одне за одним, після другого натиснення не відпускайте кнопку і переміщуйте її вказівник.
•    Для виділення строки перемістіть вказівник миші на її початок після того як він прийме форму стрілки натинути ліву кнопку мишки.
•    Для виділення цілого речення нажміть ліву кнопку мишки у будь-якому його місці, утримуя натиснутою клавішу Ctrl.
•    Для виділення абзацу натисніть на ньому тричи на ліву кнопку мишки.
•    Для виділення усьго документу натисніть Ctrl+A.
•    Для виділення блоком значної частки документу натисніть ліву кнопку мишки в її початку, потім перемістить вказівник в кінець блоку що виділяється, натисніть та утримуйте клавішу Shift, і знову натисніть кнопку миші.
Робота з буфером обміну.
Буфер обміну , - це область пам'яті яка призначена для зберігання інормації, яка була виділена блоком і розміщена в буфері обміну з допомогою дій копіювати або вирізати на час роботи з комп'ютером. Стандартний засіб перенесення інформації в Windows.
Для того, щоб помістити копію виділеного блоку в буфер обміну необхідно натиснути кнопку Копировать на стандартній панелі інструментів,

або вибрати опцію Копіювати, з меню Правка , чи натиснути комбінацію з клавіш Ctrl+C.
Для того, щоб перемістити виділений блок з тексту в буфер обміну необхідно натиснути кнопку Вырезать на стандартній панелі інструментів,

або вибрати опцію Вырезать, з меню Правка , чи натиснути комбінацію з клавіш Ctrl+X.
Для того, щоб вставити те що міститься в буфері обміну в текст необхідно встановити курсор в те місце де необхідно зробити вставку і натиснути кнопку Вставить на стандартній панелі інструментів,

або вибрати опцію Вставить, з меню Правка , чи натиснути комбінацію з клавіш Ctrl+V. На місці курсору з'явиться текст який хранився у буфері.

Вставка графічних зображень
Для вставки у документ графічного зображення запустіть графічний редактор (наприклад, Paint) і у вставці відкрийте фаїл, який має потрібний малюнок. Виділіть за допомогою пропонуємих графічним редактором засобів потрібне зображення, потім за допомогою дії Копировать скопіюйте вибране зображення у буфер обміну. Якщо ви запустили графічний редактор одночасно з MS Word, то перейти від одного приложення до іншого можна натиснувши клавіши Alt+Tab, або ж натисніть на назву потрібного приложення панелі задач.
Вирівнювання тексту в строці.
Якщо потрібно розташувати текст по центру строки або іншим чином не слід використовувати клавішу пробілу. Для цього необхідно натиснути на відповідну кнопку  панелі інструментів.
Не використовуйте пробіли і символи табуляції, якщо потрібно розмістити текст колонками. Використовуйте замість цього такі засоби MS Word як розміщення текста у колонки або оформіть його у вигляді таблиці.

Search:
????????...

коливальний рух

зображення покріпачення в романі хіба ревуть воли

цитат "звичаи,традіції,свята украинського народу"

Цитатна характеристика Чіпки

Цитатна характеристика Чіпки

Цитатна характеристика Чіпки

«"Людина починається з родини"

Чіпка Вареник-борець за справедливість чи злочинець?

вірші про геометричні фігури

вірші про геометричні фігури?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010