.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Пошук і заміна текстового фрагменту 


Пошук і заміна текстового фрагменту

Пошук і заміна текстового фрагменту
Пошук
Для знаходження текстового фрагменту, необхідно вибрати опцію командою Знайти меню Правка, або комбінацію клавіш Ctrl+F. На екрані з'явиться діалогове вікно Знайти і замінить. В рядку Знайти вкладки Знайти введіть потрібне слово або фразу і натисніть на кнопку Знайти або клавішу Enter. Word виконає пошук першого вказанного текстового фрагменту у документі. Для наступного пошуку текстового фрагменту необхідно натиснути клавішу Enter або на кнопку Знайти далі.
Якщо необхідно використати більше параметрів для пошуку, натисніть на кнопку Більше.

Якщо встановити прапорець Враховувати регистр, то при пошуку прописні літери будуть відрізнятись від рядкових. Уцьому випадку буде виконано пошук фрагменту тексту, в якому не тільки самі літери співпадають з вказаними для пошуку, але і їх регістр. В іншому випадку рядкові і прописні літери не розрізняються.
Якщо встановити прапорець Тілки слово повністю, то буде здійснюватись пошук окремих слів, а не послідовністі символів які включають в себе слово як фрагмент.
Якщо увімкнен режим Підстановочні значки, то деякі символи будуть роздивлятись як шаблони: знак питання ? означає любий одиничний символ, а "зірочка" * - любий набір символів.
У переліку Напрямок можна вибрати напрямок пошуку. По замовчуванню пошук здійснюється по всьому документу. Якщо вказати напрямок Назад або Вперед, то вказаний фрагмент буде шукатись відповідно нижче або вище поточного рядку. Коли потрібний фрагмент не знайдений після досягнення кінеця документу, на екрані з'явиться вікно з відповідним повідомленням.
Якщо фрагмент для пошуку знаходится у буфері обміну, його можна вставить у рядок Знайти, натиснув комбінацію клавіш Shift+Insert.
Пошук спеціальних символів
Якщо потрібно знайти спеціальний символ, наприклад символ табуляції або маркер абзацу, натисніть на кнопку Спеціальний у діалоговому вікні Знайти і у меню що з'явивиться виберіть потрібний символ.
Для пошуку фрагменту тексту, отформатованого певним образом, натисніть на кнопку Формат і виберіть елемент формату для пошуку. Можна шукать текстовий фрагмент, який набрано вказаним шрифтом, абзац з певними параметрами, стилем, позиціями табуляції, кадри виділення.
Заміна тексту
Для заміни одного текстового фрагменту на інший, необхідно вибрати опцію Замінить в меню Правка, або комбінацію клавіш Ctrl+Н. На екрані з'явиться діалогове вікно Знайти і замінити.
Як і при пошуку, текстовий фрагмент який заміняється вводиться у рядок Знайти. Тут також можна використати кнопки Спеціальний і Формат, якщо необхідно замінити спеціальний символ, або текст певного формату. У рядку замінити на введіть текст для заміни. Для заміни використовують тіж самі прийоми, що і при пошуку. Після того як ви натисните на кнопці Знайти далі, буде виконано пошук вказаного фрагменту і після його знаходження необхідно підтвердити заміну. Натисніть на кнопці Замінить все для автоматичної заміни всіх подібних фрагментів без підтвердження.Після того як будуть вииконані усі заміни, Word повідомить про їх кількість.
Якщо необхідна заміна не всіх подібних фрагментів тексту, натисніть на кнопку Замінити, щоб зробити заміну там де потрібно, або на кнопку Знайти далі, щоб не змінювати вже знайдений фрагмент.
За допомогою діалогового вікна Замінити можна здійснювати пошук і заміну елементів форматування.

Search:
????????...

Word практичні

Класифікація та види пам’яті

твір з англійської мови на тему "Сон"

Зразки діалогів

звязки вікової психології з іншими науками

Word практичні

порівняльна характеристика образів образів з твору хіба ревуть воли як ясла повні

мое понятя про особысту гигиену

реферат на тему Джерела забруднення природнои води

1. Поняття, основні функції і завдання прокуратури в Україні?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010