.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Верхній і нижній колонтитули. Нумерація сторінок. 


Верхній і нижній колонтитули. Нумерація сторінок.

Верхній і нижній колонтитули.
Нумерація сторінок.
Колонтитул це текст або графічне зображення, надруковане уверху або внизу кожної сторінки документу. Можна передбачити різні верхні і нижні колонтитули для парних і непарних сторінок.
Створення колонтитулів.
Виберіть опцію Колонтитули в меню Вид. Word перейде у режим редагування колонтитулів, і на екрані з'явиться панель інструментів Колонтитули.

Щоб перейти від верхнього колонтитула до нижнього, натисніть на кнопці  Верхній/нижній колонтитул або прокрутіть документ уверх або униз за допомогою вертикальної лінійки прокрутки.
Текст колонтитулов вводится і форматується, як і основний текст документу. Після набору тексту колонтитулів натисніть на кнопку Закрити, після чого колонтитули будутье зображені потускнілим кольором у режимі перегляду розмітки сторінки.
У колонтитул документа можна вставити номер сторінки, дату і час. Для цього натисніть на кнопки  Номер сторінки,  Дата або  Час на панелі інструментів Колонтитули. Текст колонтитулів форматується як звичайний.
Для першої сторінки, а також для парних і непарних сторінок можна встановити різні верхні і нижні колонтитули. Щоб створити різні колонтитули для парних і непарних сторінок, необхідно встановити у вкладці Макет діалогового вікна Параметри сторінки прапорець парних і непарних сторінок у групі Розрізняти колонтитули.

Якщо колонтитули першої сторінки повинні відрізнятися від колонтитулів всього документу необхідно встановити прапорець Першої сторінки.
Знищення колонтитула
Виберіть опцію Колонтитули в меню Вид, виділіть фрагмент тексту для знищення у колонтитулі і натисніть клавішу Delete або Backspace.
Позиціонування колонтитулів
Колонтитули можна розмістити по центру сторінки, ліворуч і праворуч від краю. Для вирівнювання колонтитулів по замовчуванню встановлені два види табуляції: вирівнювання по центру сторінки і по правому її полю.
Щоб вирівнять колонтитули по лівому краю, введіть текст з місця, первісно вказаного курсором, в полі для вводу. Щоб розмістить колонтитули по центру, натисніть один раз на клавішу Tab і наберіть текст. Для вирівнювання тексту колонтитула по центру, по правому, по лівому краю або по ширіні використовують кнопки вирівнювання панелі інструментів форматування.
Колонтитули вирівнюються по вертикалі шляхом визначення відстані від колонтитула до краю сторінки. Найпростіше натиснути на кнопці Параметри сторінки панелі інструментів Колонтитули. На вкладці Поля введіть в поля Вехнього і Нижнього групи Від краю до колонтитула величин, які визначають відстань від колонтитулів до країв паперу.

Для зміни відстані між колонтитулами і згальним текстом встановіть вказівник миші на вертикальну лінійку у лівій частині екрану і вкажіть ним на верхню або нижню межу поля. Він прийме вигляд двохспрямованої стрілки. Щоб змінити відстань між межою документу і колонтитулом, просто пересуньте межу на потрібну відстань.
Нумерація сторінок.
Виберіть опцію Номера сторінок в меню Вставка. Відкриється діалогове вікно Номера сторінок.

У цьому діалоговому вікні вказується розміщення номеру на сторінці і його вирівнювання відносно полей. Якщо натиснуть на кнопці Формат, з'явиться діалогове вікно Формат номеру сторінки. У цьому вікні вибирається формат нумерації. Наприклад, замість арабських цифер можно використовувати літери або римські цифри.

Можна також додати до номерів сторінок номера розділів документу, але для цього неохідно вказати, де починаєтся новий розділ (у списку Починається зі стиля вказати потрібний стиль. Можна пронумерувати кожний розділ окремо, продовжити нумерацію з попереднього розділу, або розпочати нумерацію з певної сторінки.

Search:
????????...

Портретний живопис 17-18 ст.Україна

чого навчає нас мольєр комедії міщанин шляхтич

вірш інформатика

кайдашева сім'я вислови

сили, що виникають при взаємодії тіл, змінюють швидкість

образ Христі і Галі

конспекти уроків з інформатики

ендемічні захворювання

девіз для правознавців

20 речынь прыстосуваня организмав?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010