.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Зноски 


Зноски

Зноски
Зноскою називається пояснюючий текст, який винесено за межі основного тексту докумету, розміщений внизу сторінки або у кінці всього тексту і поставлений у відповідність до об'єкта пояснення індексом. Зноски розміщені у кінеці документу, називаються кінцевими. Текст зносок редагується у одному вікні, тоді як частина документу яка має до нього відношенння знаходиться у другому.
Щоб зробити зноску, встановіть курсор у те місце, де буде знаходиться маркер зсилки на зноску. Після цього виберіть опцію Зноска з меню Вставка, після чого на екрані з'явиться діалогове вікно Зноски.

У цьому діалоговому вікні встановлюється нумерація зносок, або вводиться вибраний користувачем маркер зсилки. Якщо натиснути на кнопку Параметри з'явиться діалогове вікно, для визначення розташування зносок і формата нумерації.
Для вибору символу маркеру зноски натисніть на кнопку Символ... З'явиться діалогове вікно у якому можна вибрати шрифт, а в ньому символ який буде маркером.
Після натиснення на кнопку ОК у діалоговому вікні Зноски на нижній частині екрану відкриється вікно для вводу тексту зноски. При цьому на вертикальній лінійці прокрутки з'явиться полоска розбивки. Для зміни розмірів вікна головного документу і вікна зноски її можна пересунути за допомогою миші. Для переходу між вікном зносок і головного документу необхідно натиснути клавішу F6 . Після закінчення вводу тексту зноски натисніть на кнопку Закрити або натисніть комбінацію клавіш Alt+V+F. Текст зносоки у документі можна побачити тільки у режимі розмітки сторінки.
Редагування зносок.
Виберіть опцію Зноски у меню Вид і на екрані з'явиться вікно зносок. Знайдіть потрібну зноску і відредагуйте як звичайний текст. Для переходу від однієї зноски до наступної можна в режимі Знайти і замінити. Для цього виділіть у документі зсилку і виконайте з нею потрібну операцію.


Search:
????????...

єремія вишневецький тема

Ознаки перевтоми

образ жульєна сореля

Виховний захід Свято осені

Цитати про кількість статевих актів

Доведіть що Кайдашева сімя-соціально-побутова повість

Повчання володимира мономаха

перетворення венозної крові в артеріальну

єремія вишневецький тема

Розміщення прямої і площини у просторі?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010