.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Панелі iнструментів 


Панелі iнструментів

Панелі iнструментів
Для постійного відображення (активізації) потрібної панелі інструментів у вікні MS Word, необхідно вибрати опцію з назвою цієї панелі в підменю Панелі інструментів. Підменю виникає при виборі опції Панелі інструментів в меню Вид. Подібним чином можна і убрати непотрібну панель. Налагодження панелі інструментів можна виконувати в діалоговому вікні Налагодження. Для його активізації необхідно вибати опцію Налагодження... з меню Панелі інструментів.

Для того щоб активізувати панель необхідно поставити мишкою позначку в квадратному віконці вибору у списку панелі інструментів одноіменної вкладки. Для того, щоб добавити кнопку потрібної команди на активну панель необхідно вибрати вкладку Команди.

В вкладці Команди встановіть вказівник на кнопку потрібної команди, натисніть ліву кнопку миші і не відпускаючи її перетягніть кнопку на активну панель. Вибираючи різні категорії команд у вікні Категорії і перетягуючи потрібні кнопки можна зробити панель максимально зручною для роботи. Для того щоб убрати кнопку з панелі її необхідно перетягнути з активної панелі у область команд.

Search:
????????...

розпорядок дня учня урок 1 клас

лабораторні Excel

ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА ДЛЯ ШКОЛИ

Курсова на тему wordart

протоколи для передачі пошти

розпорядок дня учня урок 1 клас

история моего народу у писнях

Рішення задачі №208 з математики 5 клас

твір про сучасну науку

Твір Чипко борець чи злочинець?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010