.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Стилі 


Стилі

Стилі.
Стиль це засіб визначення форматів шрифту, абзацу, табуляції, границі, мови, рамки і нумерації для ділянки тексту, стиль має певну назву. Він призначений для швидкого встановлення визначених атрибутів формату в споріднених фрагментах документу. Застосування стилів значно спрощує роботу по створенню великих документів.
Для встановлення необхідного стилю можна вибрати його назву з списку стилів який по замовчуванню знаходиться з лівої сторони панелі інструментів Форматування.

За допомогою визначенних в документі стилів для заголовків (Заголовок 1, Заголовок 2 і т д) ви можете переміщувати цілі глави в документі, швидко створювати його зміст. Для цього необхідно вибрати опцію Оглавление и указатели з меню Вставка і натиснути ярлик вкладки Зміст.

У вікні Вид виберіть який саме вигляд змісту вас влаштовує. Після того як ви визначили формат зображення змісту натисніть клавішу ОК.
Для створення нового стилю необхідно відформатувати абзац відповідно до потреб і виділити його. Після цього натисніть на список стилів на панелі інструментів Форматування і введіть нове ім'я на місце старої назви стилю. Завершить створення стилю натисненням клавіши ENTER.

Search:
????????...

Твір роздум "Хто такий Чіпка - правдошукач чи злочинець?"

Твір роздум "Хто такий Чіпка - правдошукач чи злочинець?"

характеристика грицька

цитати педагогів

у чому полягає подвійний характер економіки переселенських країн?

платон держава критика

неологізми в ДУМ

Складові,які визначають структуру особистості

платон держава критика

Вчення Гуго Гроція?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010