.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
План-конспект уроку з інформатики на тему "Поняття про телеконференції. Групи телеконференцій. Органі¬зація і прове-дення телеконференцій. Пошук потрібних новин та підписка на них" 


План-конспект уроку з інформатики на тему "Поняття про телеконференції. Групи телеконференцій. Органі¬зація і прове-дення телеконференцій. Пошук потрібних новин та підписка на них"

ТЕМА УРОКУ.  Поняття про телеконференції. Групи телеконференцій. Органі¬зація і проведення телеконференцій. Пошук потрібних новин та підписка на них.

МЕТА УРОКУ:
Навчальна. Ввести поняття телеконференції. Навчити учнів працювати з телеконференціями. Вивчити способи організації і проведення телеконференцій, пошуку потрібних новин та підписки на них.
Розвиваюча. Розвивати практичні навички роботи з ПК, уміння працювати з електронною поштою, адресною книгою та програмами для роботи з поштою, пам’ять. Розвивати навички роботи з клавіатурою.
Виховна. Виховувати та пропагувати здоровий спосіб життя.

ОБЛАДНАННЯ:  Комп’ютери класу. Мережа Інтернет.

НАГЛЯДНІСТЬ:  Навчальний сайт “Інтернет”.

ХІД УРОКУ.

І. Вступна частина.
1. Оголошення теми та мети уроку, його ролі в даній темі та курсі інформатики в цілому.
2. Постановка перед дітьми цілі та розкриття методів її досягнення на уроці

ІІ. Актуалізація теми уроку.
? 1. Що таке конференція?
? 2. Для чого проводяться конференції?

ІІІ. Перевірка вивчення матеріалу.
Фронтальне опитування учнів по минулому уроку.

ІV. Вивчення нового матеріалу.
1. Загальні поняття.
Телеконференції, або групи новин, - це дискусійні групи, учасники яких обмінюються один з одним своїми знаннями, враженнями, проблемами. Обмінюючись електронними повідомленнями, користувачі отримують допомогу, задають питання, відповідають на них і навіть обмінюються графічними та іншими файлами. У Internet існує понад 45 тисяч різноманітних груп новин, учасники яких обговорюють питання політики, потічні події, програмне забезпечення, "розмовляють" про автомобілі, домашніх тварин, кінофільми і т.д.
Ця система у більшості схожа на електронну пошту, але надіслані до групи новин повідомлення стають доступні всім, хто має до неї доступ.
Щоб отримати доступ до груп новин, необхідно мати спеціальну програму, відому як програма для читання (або просмотру) груп новин. З її допомогою Ви встановлюєте зв'язок із сервером новин, підписуєтесь на улюблені групи новин і продивляєтесь повідомлення, що надіслали інші учасники. Ви можете відповісти їм або почати нову дискусію, надіславши своє питання або нове повідомлення.
У більшості випадків для доступу до системи телеконференцій можна використовувати поштову програму, що підтримує роботу з протоколом доставки пошти (NNTP). Якщо Ви користуєтесь програмними пакетами Internet Explorer або Netscape 6, то у Вашому розпорядженні вже є програми для роботи з групами новин - Outlook Express та Mail відповідно.
2. Принципи функціонування.
Після настройки своєї програми для роботи із сервером новин, Вам слід завантажити з нього список доступних груп новин. Більшість програм автоматично пропонують зробити це при першому звертанні до створеного облікового запису новин.
       Із завантаженого списку Ви можете обрати групи новин, на які Ви хотіли б підписатися. Підписання на групу новин означає, що при встановленні зв'язку з сервером на Ваш комп'ютер будуть завантажуватись повідомлення, надіслані в цю групу.
Для полегшення пошуку потрібної групи, програми читання новин обладнані функціями пошуку та сортування заголовків груп, а власне групи мають короткі описи, які можуть бути завантаженими разом із списком їх назв.
Більшість груп новин призначені для обміну інформацією з конкретних тем. У більшості випадків всі повідомлення, надіслані до групи, перечитуються спеціальною людиною, яка визначає, чи варті вони того, щоб бути виставленими на всезагальний огляд.
Переглядаючи список груп новин, Ви можете приблизно судити про їхню тематику по заголовках. Назва будь-якої групи починається зпрефікса. Якщо використаний префікс sci - група орієнтована на наукові теми, soc - соціальні науки та дисципліни, alt - тема не потрапляє до "стандандартних рамок" і т.д. У більшості випадків із префікса і наступної назви зміст групи можна визначити достатньо точно. Наприклад, група alt.cd-rom орієнтована на обговорення характеристик різноманітних моделей накопичувачів на компакт-дисках і проблем їх експлуатації
Читання повідомлень
При з'єднанні з сервером новин програма зчитує з нього заголовки повідомлень. У залежності від налаштунків, зчитуються заголовки усіх повідомлень, що знаходяться на сервері, або ж лише нових, раніше не отриманих повідомлень. Повідомлення новин можуть існувати окремо від заголовків. Це дозволяє завантажити на комп'ютер лише заголовки повідомлень (кількість яких може бути дуже великою), а потім довантажити зміст повідомлень, що Вас зацікавили.
Читання повідомлень із груп новин у більшості випадків не відрізняється від читання звичайного електронного листа. Єдина відмінність полягає у тому, що замість адреси відправника вказується його ім'я та назва групи новин, з якої прийшло повідомлення.
Надсилання відповідей і нових повідомлень
Надіслати відповідь чи нове повідомлення так само легко, як надіслати електронний лист. Ви натискаєте на кнопку, за допомогою якої можна надіслати нове повідомлення чи відповідь, вказавши заголовок свого повідомлення, після чого набираєте власне текст свого повідомлення, а далі натискаєте кнопку Send (Надіслати). Однак надсилати повідомлення можна по-різному.
Ви надсилаєте відповідь чи нове повідомлення до групи новин, в результаті чого воно з'являється у списку інших статей, а значить, будь-який користувач групи новин може прочитати його.
Ви надсилаєте повідомлення у приватному порядку, тобто просто надсилаєте звичайного електронного листа тій людині, чия стаття Вас зацікавила. Ваше повідомлення отримає автор оригінального повідомлення. У деяких випадках автори статей вказують, щоб відповіді надсилали лише по електронній пошті.
Ви можете скористатись комбінацією цих способів - надіслати відповідь і до групи новин, і власне автору. У цьому випадку всі бажаючі зможуть ознайомитись з Вашим поглядом, а автор початкового повідомлення позбавиться необхідності шукати Ваше повідомлення серед сотень інших, що були надіслані до цієї ж групи новин.
3. Пошук новин та підписка на них.

V. Закріплення вивченого.
Повторення з учнями основних відомостей нового матеріалу.

VІ. Аналіз та підсумки уроку.
Підводяться підсумки уроку та вивченого матеріалу.

ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ.  Конспект.

Search:
????????...

гобсек читати

"хіба ревуть воли як ясла повні" персонажі

поняття конфігурації

Метод теорії пізнання

оборона буші читати

Які ви знаєте переферійні пристрої? Яке Їхнє призначення?

формула обчислення магнітного потоку має вигляд

готовий діалог

правильне сидіння за партою

????????????? ???????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010