.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
План-конспект уроку на тему "Створення списків" 


План-конспект уроку на тему "Створення списків"

Тема: «Створення списків»
Мета уроку:
    освітня: навчити учнів створювати списки в текстовому редакторі Word.
    виховна: виховання прагнення до отримання нових знань;
    розвиваюча: розширення загальної інформаційної культури учнів;
Тип уроку: пояснення нового матеріалу
Вид уроку: комбінований урок
Обладнання: дошка, кодоскоп
Наочність: плівки до кодоскопу, міні плакати, роздаткові матеріали
Тривалість: 45 хв.
Література:
1.    Шестопалов Є. А. — Інформатика Базовий курс,
2.    О.Ю. Гаєвський — Інформатика 7-11 клас.

План уроку:
I.    Організаційна частина. (3 мін.)
II.    Актуалізація опорних знань. (7 мін.)
III.    Пояснення нового матеріалу. (20 мін.)
IV.    Закріплення нового матеріалу. (10 мін.)
V.    Підсумки уроку. Домашнє завдання. (5 мін.)
Хід уроку:
І. Організаційна частина.
Заходжу в клас, вітаюсь, перевіряю присутніх.

ІІ. Актуалізація опорних знань.
1.    Що відбудеться, якщо двічі клацнути на піктограмі документа?
2.    Які можливості дає виконання команди «Сохранить как...»?
3.    Як створити новий документ на основі існуючого і зберегти обидва ?
4.    Як запозичити чужий документ і не зіпсувати його?
5.    Як зберегти файл документа з новим ім'ям і в новій папці?


ІІІ. Пояснення нового матеріалу.
Якщо потрібно створити списки, Word дає можливість їх мар¬кірувати символами або нумерувати цифрами і літерами.
Маркірований список - це послідовність абзаців (слів або ре¬чень), у кожного на початку стоїть маркер (спеціальний символ).
Нумерований список - це послідовність абзаців (слів або речень), у кожного на початку стоїть порядкове число або літера.

маркірований
    Іваненко
    Петренко
    Михайленко
    Сидоренко
    Степаненко
    Мироненко    нумерований
1.    Іваненко
2.    Петренко
3.    Михайленко
4.    Сидоренко
5.    Степаненко
6.    Мироненко


Щоб маркірувати або нумерувати список, досить виділити відповідну послідовність рядків виконати команду «Формат» → «Список…» або контекстному меню виконати команду «Список…». З’явиться діалогове вікно «Список», у якому в залежності від потреб вибирають: «Маркированый», «Нумерованый» або «Многоуровневый». Далі вибирають символи для маркірування або вид нумерації (вибрані символи вибираються синьою рамкою) і клацають на кнопці «ОК».
Після виконання цієї команди виділений список відповідно маркірується або нумерується. Для цього списку маркірування або нумерація буде продовжуватися далі з тим же маркером або продовженням номерів після набору нових рядків списку і натискання клавіші Enter.
Багаторівнева нумерація  
При багаторівневій нумерації елементи списку послідовно нумеруються в залежності від рівня, який вони займають:
•    1-й рівень нумерується по 1-й цифрі, відступ зліва найменший (див. «1. Перші страви» і «2. Другі страви»);
•    2-й рівень нумерується по 2-й цифрі, відступ зліва більший відносно 1-го рівня (див. «1.1. Борщі» і «1.2. Супи»);
•    3-й рівень нумерується по 3-й цифрі, відступ зліва більший відносно 2-го рівня (див. «1.1.1. Зелений» і «1.1.2. Червоний»).
1.    Перші страви
1.1.    Борщі
1.1.1.    Зелений
1.1.2.    Червоний
1.2.    Супи
1.2.1.    Гороховий
1.2.2.    Харчо
2.    Другі страви


У списку з багаторівневою нумерацією для переходу з одного рівня нумерації на інший у контекстному меню використовують команди «Уменьшить отступ» - перейти на рівень нумерації вище (наприклад, від 1.1.2. до 1.2. - вищий і наступний); «Увеличить отступ» — перейти на рівень нумерації нижче (наприклад, від 1.1. до 1.1.1.) Такі ж кнопки для переходу з одного рівня нумерації на інший можуть бути на панелі інструментів.  
Переходи з одного рівня нумерації на інший можна ще за допомогою клавіш:
Tab – збільшити відступ;
Shsft + Tab – зменшити відступ.
Ознакою некваліфікованої роботи є ручна розстановка маркерів або ручна нумерація елементів списків.

IV. Закріплення нового матеріалу
Усні запитання:
1.    Які види списків можна створити за допомогою Word?
2.    Який список називається маркірованим?
3.    Як у списку один маркер замінити на інший?
4.    Який список називається нумерованим?
5.    У чому полягає багаторівнева нумерація?
6.    Як перейти з першого рівня нумерації на другу?
7.    Як перейти з другого рівня нумерації на перший?
8.    Що є ознаками некваліфікованої роботи при створенні списків?

Робота з комп’ютером:
Підготувати комп'ютер до роботи. Завантажити Word. Встановити параметри сторінки: розмір паперу А4, поля по 2 см. Набрати список учнів свого класу і пронумерувати.

VI.    Підсумки уроку.
На даному уроці ми вивчали з вами як створювати списки в текстовому редакторі Word їх нумерування і маркірування. Кожний з вас мав можливість самостійно створити список в своєму комп’ютері.
Учнів, які активно працювали на уроці я оцінив позитивними оцінками: 

Домашнє завдання. Вив. §5.6; виконати впр.6 цього параграфа.



Search:
????????...

польські магнати в романі Єремія Вишневецький

оборона буші читати

елементи з яких складаються діаграми

емпірична психологія

твір на тему : Чіпка борець за правду чи злочинець

абсурдність єдності світу

Діалоги

правила евакуації при пожежі у школі

науковий документ

вимоги до проведення диспуту



?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010