.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Виховний захід на тему "Батьки" 


Виховний захід на тему "Батьки"

Мета: забезпечити гармонію родинно-шкільних відносин; дати пораду батькам щодо формування гуманних рис характеру в дітей.
Обладнання: стенди “Куточок для батьків” (на ньому вміщені книга батьківських порад, заповіді для батьків, пам’ятки); виставка дитячих робіт, найкращих зошитів.
План.
1.    Взаємовідносини в родинах та їх вплив на формування гуманних рис характеру.
2.    Аналіз стану навчально-виховної роботи у класі за першу чверть.
3.    Ознайомлення з матеріалами, вміщеними в “Куточку для батьків”.
4.    Індивідуальні бесіди педагога з батьками.
5.    Анкета батьків.

Коли народжується дитя, батьки віддають йому всю свою ласку, ніжність, доброту. Вони роблять все для того, щоб їхнє чадо було щасливим.
Виростають діти... І, нажаль, часто материнське батьківське серце переживають чимало гірких дум і скорботних хвилин, почуваючи, що син або донька байдужі, безсердечні. Давня українська легенда говорить нам.
Був у матері єдиний син. Одружився він з дівчиною небаченої краси, привів її у рідний дім. Незлюбила невістка свекруху: “Нехай не заходить мати в кімнату, посели її в сінях”. Боялася мати показатися злій невістці на очі. Як тільки йшла невістка через сіни, мати ховалася. Та й цього невістці було мало. Каже вона чоловікові: “Щоб і духу материного не пахло в сінях, в хаті. Пересели її в сарай”. Переселив син матір в сарай. Тільки вночі виходила вона зі свого притулку. Відпочивала одного разу молода красуня під яблунею і побачила як мати вийшла із сараю. Розлютилася дружина, прибігла до чоловіка: “Якщо хочеш, щоб я жила з тобою, убий матір, вийми з грудей серце і принеси мені”. Не здригнувся син, зачарувала його неабияка краса дружини. Каже він матері: “Ходімо, мамо, покупаємось у річці”. Ідуть до річки кам’янистим берегом.  Спіткнулася мати об камінь, розсердився син: “Що ти мамо, спотикаєшся?! Чому під ноги не дивися?! Так ми і до вечора не дойдемо”. Прийшли, покупалися. Син убив матір, вийняв із її грудей серце, поклав на листок, несе. Тріпоче мамине серце. Спіткнувся син об камінь, впав, вдарився коліном. Упало серце на гостру скелю, закривавилося, стрепенулося і прошепотіло: “Синочок мій рідний. Чи не боляче тобі?” Заридав син, схопив материне серце, вернувся до річки, поклав серце у розтерзані груди, облив гарячими сльозами. Зрозумів він, що ніхто і ніколи не любив його так палко, віддано і безкорисливо, як рідна мати. І такою величезною невичерпною була любов материнська. Таким глибоким і всесильним було бажанням материнського серця бачити сина радісним і безтурботним, що ожило серце, закрилися розтерзані груди, встала мати і пригорнула голову сина до грудей. Не міг після цього син повернутися до своєї дружини-красуні, осоружною стала вона йому. Не повернулася додому й мати. Пішли вони удвох степами і долинами.
Це легенда підтверджує, що змалку потрібно вчити дітей робити добро.

(Вчитель звертається до батьків з дискусійними запитаннями)
Питання дискусії:
Як ви вважаєте чи можна карати дітей?
Чи можна застосовувати силу до покарання?
-    поділіться своїм досвідом виховання дитини.
-    з якого віку краще починати виховувати дитину.
-    як примирити “хочу” і “треба”?
Шановні батьки, разом з 10 заповідями божими допоможіть дитині зрозуміти ще 15 написаних правил. В великій мірі саме від вас залежить чи будуть ці істини девізом життя ваших дітей.
(Вчитель читає пам’ятку із стенду “Куточок для батьків”)
Пам’ятай!
1.    Що в світі є речі, які ні з чим не пов’язуються і не зіставляються. Це, насамперед, наша Батьківщина, земля, яка вигодувала і виростила тебе, дала тобі життя.
2.    Що ти живеш серед людей. Ти є не те, що сам про себе думаєш, а те що думають про тебе люди. Умій стати справжньою людиною.
3.    Справжня людина та, яка не робить шкоди, непристойності, підлості на самоті. Нехай завжди, коли ти лишаєшся на самоті, суворим, вимогливим свідком твоїх вчинків буде твоє сумління. Нехай цей свідок буде безстороннім, жорстким і невблаганним.
4.    Роблячи людям добро, ти здобуваєш неоцінене багатство. Той хто живе в ім’я людей – найщасливіша людина. Пам’ятай, що в світі є єдиний вимір багатства, краси, величі – людина. Підносячи людину, ти підносиш сам себе.
5.    Найвище втілення людської краси – це жінка. Дівчинка, дівчина – це не тільки друг, це майбутня мати. Оберігайте її красу, здоров’я – адже це означає турбуватися про красу і велич роду людського.

Search:
????????...

цитатна характеристика чіпки

презентація класу сценарій

марксиська економічна теорія

екологія що таке заказники

над чим примусив мене замислитись роман Панаса Мирного та Івана Білика

Іван Вишенський вірші

образи "не судилося"

незамінні поживні речовини

твир. На пасици

хвороби неправільної поведінки?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010