.: Menu :.
Home
Реферати
Книги
Конспекти уроків
Виховні заходи
Зразки документів
Реферати партнерів
Завантаження
Завантажити
Електронні книги


????????...

 
��������...
Препарати з медом 


Препарати з медом

•    Мелтонін. Натуральний тонізуючий продукт, що містить у собі гліцерофосфорнокислий кальцій, аскорбінову кислоту, лецетин, поліфльорний мед. Продається у флаконах по 400 г. Кальцій виявляє тонізуючу дію, сприяє “кальцифікації” кісток, аскорбінова кислота підвищує стійкість організму до інфекцій, фосфоліпіди лецитину сприяють зміцненню організму, відновлюють сили після перевтоми. Рекомендується школярам, студентам, спортсменам для підвищення розумових і фізичних здібностей, дорослим при невротичних астеніях, атеросклерозі. Доза для дорослих – 3 столових ложки протягом дня після їди.
•    Анемонел. Сироп, до складу якого входять поліфльорний мед, глюконоване залізо, аскорбінова кислота і дистильована вода. З такого складу залізо легко всмоктується в кров і засвоюється організмом, тому даний препарат є ефективним антианемічним засобом. Аскорбінова кислота препарату сприяє підвищенню імунної реактивності організму. Рекомендується людям, які ослаблені хворобами, по 2-3 столових ложки протягом дня після їди, дітям – 1-2 чайні ложки. Випускається у флаконах по 200 г.
•    Лаксмел. Поліфльорний мед і водна витяжка з кори крушини, яка містить оксиметилентранкінон з послаблюючою дією. Мед виявляє легку послаблюючу дію і сприяє нормалізації функцій при запиленнях кишечника. Доза для дорослих – одна столова ложка з холодною водою у вечірню пору, дітям достатньо чайної. Продається флаконами по 200 і 400 г.
•    Медовий сироп. До його складу входить липовий мед, бензонат натрію, настоянка аконіту, беладони, настоянка з квітів липи. У поєднанні з речовинами меду бензонат натрію виявляє пом’якшуючу дію, сприяє відхаркуванню при сильному кашлі. Доза для дорослих – по 3-4 столових ложки протягом дня, дітям – 3 чайні ложки. Продається флаконами по 250 г.
•    Мікропол. Препарат, до складу якого входить мед, маточне молочко, пилок і прополіс. Використовується для місцевих аплікацій при запальних процесах, діатонічних ерозійних, дистрофічних і дисфункціональних захворюваннях (ерозія шийки матки тощо). Використовують лише за призначенням лікаря-апітерапевта.
•    Калмел-колір із медом. Водний розчин (2%-ний) меду. Використовується для зовнішнього приймання в якості антисептика при кон’юнктивітах, виразках і опіках рогівки. Очні інстиляції по 3-4 краплі роблять 3-6 разів протягом дня. Випускають у флаконах по 20 мл.
•    Антивен. До складу препарату входить мед, ацетат кальцію, анестезин, фентрамін, гліцерин, спирт. Використовують при вжаленні комахами (бджолами, осами, шершнями тощо) як знеболюючий і протизапальний засіб. На вжалене місце на 1-2 хв накладають ватний тампон змочений антивеном. Випускають у флаконах по 50 мл або ж в аерозольній упаковці.

Search:
????????...

2. Що означає “кордоцентризм” у філософії Г. Сковороди

реакція кисла

цитатна характеристика чіпки

Вислови відомих про працю

як створити новий текстовий документ

хазяїн скорочено читати

передстерилізаційна обробка інструментів

метафора у літературі

розробки уроків з французької мови

Розвиток естетики бароко в поетиках києво-могилянської академии?????????? ????????? ????
   
Created by Yura Pagor, 2007-2010